ویژه برنامه محرمی فردای امروز به روی آنتن شبکه دو سیما رفت

همزمان با آغاز محرم ویژه برنامه فردای امروز با محوریت پیام عاشورا به نسل جوان و نو جوان از اول محرم به روی آنتن شبکه دو سیما رفت.

 

به گزارش نباپرس به نقل از معراج نیوز، ویژه برنامه فردای امروز با محوریت امید، زندگی و باور در راستای عمل صحیح به اصول اخلاقی و ریشه اعتقادی، به ویژه در نسل جوان و نوجوان همراه با روز شمار محرم و نامگذاری روزها به روی آنتن شبکه دو سیما رفت.

 

این ویژه برنامه ۱۰ قسمت ۱۵ دقیقه ای  است که در هرقسمت متناسب با نامگذاری هر روز، به مباحث اخلاقی و ریشه اعتقادی به صورت اجرا و کارشناسی و روایت، پرداخته می شود.

 

برنامه پس از اجرای میزبان مجری، سید علیرضا غروی، با سوال مرتبط روز، جناب دکتر سید محمود انوشه، از مهمان پیشکسوت کارآفرین، محمد عصار زاده گان، آغاز می گردد، ایشان به روایت سلامت در کسب و کار و سلامت در زندگی با کوله بار مشکلات و نا امید نشدن، از اعتقادات و اعتمادات خویش به خداوند، میگویند، سپس با شعر خوانی سارا جوادی، وارد فضای داستانی محرم می شویم و با بخش گفتگوی ایرانی اسلامی جناب عباس اسدی به عنوان محقق و پژوهشگر، به تفسیر روز پرداخته می شود و نتیجه گیری روز، توسط دکتر انوشه خواهد بود.

در انتهای این ویِژه برنامه، در هرقسمت ماجرا ها و درد ودل جوان دهه هفتادی که از دلخوشی های کلان شهر، دور شده و با وجود سختی ها به روستای خود رفته و کارآفرینی کرده و بارها مشکلاتی برایش پیش آمده به صورت داستانی و ادامه دار پرداخته می شود.

در هربرنامه به مدت ۵۰ثانیه کارشناس مذهبی خانم فاطمه ثنائی براساس نام روزهای محرم، تفسیر اخلاقی و مشاوره میدهند.

ریتم برنامه انگیزشی و البته به صورت کوچ اعتقادی می باشد.

تهیه کنندگی این ویژه برنامه با حسین روبهانی و کارگردانی ایمان قاسم پور می باشد .دکتر زهرا نظری مهر مجری طرح و کارشناس برنامه دکتر سید محمود انوشه می باشد.

زمان پخش ویژه برنامه فردای امروز هر روز از ساعت 12:30 به مدت 15 دقیقه می باشد.


 


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا