پایان کار سوپر مارکت مواد فروش در رباط کریم + فیلم

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری یک خرده فروش مواد مخدر که در پوشش سوپر مارکت به فروش موادمخدر می‌پرداخت خبر داد.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم،، سرهنگ علی زنگنه با اشاره به دستگیری فروشنده مواد مخدر که در قالب سوپرمارکت اقدام به این کار می‌کرد اظهار داشت: روز گذشته تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصدهای میدانی و تحقیقات تخصصی موفق به شناسایی مواد فروشی شدند که در پوشش سوپر مارکت به فروش مواد مخدر می‌پرداخت.

وی افزود: پس از هماهنگی‌های قضایی طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم در مغازه‌اش دستگیر و در بررسی از این محل مقادیر زیادی انواع موادمخدر در چندین بسته آماده فروش که به صورت بسیار ماهرانه‌ای جاساز کرده بود کشف و متهم به همراه مبلغ 40 میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر و بسته‌های موادمخدر به مقر پلیس انتقال یافت.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در ادامه گفت: با دستگیری متهم تعدادی از شهروندان به پلیس مراجعه و از عملکرد پلیس در زمینه دستگیری خرده فروش مواد مخدر قدردانی کردند.

زنگنه در پایان با اشاره به اینکه متهم از اتباع کشور همسایه و دارای سوابق متعدد کیفری است خاطرنشان کرد: پس از پایان تحقیقات و تکمیل پرونده متهم تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا