پلمب ۶ مرکز زیبایی به دلیل مداخله در امور پزشکی

 رئیس شبکه بهداشت و درمان رباط‌کریم از پلمب ۶ مرکز زیبایی به دلیل مداخله در امور پزشکی خبر داد و گفت: آرایشگرها مهارت لازم را در ارائه خدمات درمانی پوست ندارند و مواردی داشتیم که متأسفانه منجر به بروز مشکلات پوستی در برخی از شهروندان شدند.

 

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، سعید لغوی با اشاره به ارائه خدمات غیرمجاز در برخی سالن‌های زیبایی اظهار داشت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی و سلامت عمومی 3 آرایشگاه زنانه در رباط‌کریم و 3 آموزشگاه زیبایی غیر مجاز در پرند به دادگاه معرفی شدند.

وی افزود: بر اساس دستور مقام قضایی از ادامه فعالیت این واحد‌های غیرمجاز جلوگیری و با حضور ظابطان قضایی پلمب انجام شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط‌کریم با هشدار جدی به آرایشگرانی که خدمات پزشکی ارائه می‌کنند گفت: بازدیدهای مستمر از آرایشگاه‌های زنانه در رباط‌کریم و پرند انجام می‌شود و با متخلفان برخورد خواهد شد.

لغوی تصریح کرد: آرایشگرها مهارت لازم را در ارائه خدمات درمانی پوست ندارند و مواردی داشتیم که متأسفانه منجر به بروز مشکلات پوستی در برخی از شهروندان شدند.

رئیس شبکه بهداشت رباط کریم ابراز داشت: برخی از آرایشگران در امر پزشکی دخالت کرده و این از نظر قانونی جرم محسوب می‌شود لذا از ادامه فعالیت آنان به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی جلوگیری می‌شود.

لغوی در پایان خاطرنشان کرد: در موضوع رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حفظ سلامت شهروندان هیچ اغماضی صورت نمی‌گیرد و هر صنفی به این شیوه نامه‌ها پایبند نباشد به صورت جدی با آن برخورد و آن مکان پلمب خواهد شد.

گفتنی است سالن‌های زیبایی یا همان آرایشگاه‌های زنانه که روزگاری نه چندان دور محلی برای آرایش و آراستگی بودند این روزها بیشتر به محلی برای خدماتی فراتر از آرایشگاه تبدیل شدند چرا که آرایشگران را بدون طی‌کردن مراحل دانشگاهی همه‌فن‌حریف کرده به شکلی که چراغ جادویشان هر آرزویی را برآورده می‌کند و هر خدماتی را ارائه میکنند!

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا