‍ پیرمرد 85 ساله در پرند زنش را با ماهیتابه کشت

فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم گفت:پیرمرد ساله ای در پرند زن خود را با ماهیتابه به قتل رساند که پس از بررسی ‌و‌تحقیقات وی بازداشت شد و پرونده در‌مراجع قضایی در حال پیگیری و صدور حکم می باشد.

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم، سرهنگ علی زنگنه فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم با اشاره به جزئیات این حادثه، گفت: دوم شهریور امسال به دنبال تماس مرد جوانی با مرکز فوریت های 110پرند موضوع مرگ مشکوک زن 75 ساله اش را اطلاع داد.

وی افزود: خیلی زود گشت کلانتری در محل حضور یافت و با جسد زن میانسالی به نام حمیده که در آشپزخانه بر روی زمین افتاده بود روبرو شدند.

سرهنگ زنگنه بیان کرد: بلافاصله بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حضور یافت و با دستور‌ وی تیم کارآگاهان جنایی تحقیقات خود را برای کشف این جنایت شروع کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم یادآور شد: در ابتدای تحقیقات پسر جوان به کارآگاهان جنایی گفت، امروز من به خانه مادرم زنگ زدم تا احوالش را بپرسم که پدرم به طرز عجیبی پاسخ داد و گفت او خواب است.

وی در ادامه گفت: فرزند خانواده مطرح کرد، این مسئله باعث شد من نگران مادرم شوم برای همین بلافاصله به خانه آنها رفتم و با جسد مادرم روبرو شدم وقتی از پدرم سوال کردم که چه بر سر مادرم آمده او گفت که در خانه نبود و اظهار بی اطلاعی کرد و من خیلی مشکوک شدم و با پلیس تماس گرفتم .

سرهنگ زنگنه عنوان کرد: کارآگاهان در تحقیقات از پیرمرد 85 ساله به او مظنون شدند و وقتی دوربین مدار بسته را کنترل کردند متوجه شدند حجت در همان زمان که پیرزن کشته شده است از خانه خارج شده و درحالیکه کیسه زباله در دستش بوده است. وقتی سطل زباله را ماموران پلیس بررسی کردند با لباس های خونی پیر مرد داخل کیسه زباله روبرو شدند همین موضوع کافی بود که حجت به عنوان متهم به قتل همسرش بازداشت شود.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط‌کریم گفت: طبق مستندات در محل وقوع جرم، حجت بازداشت شد و در همان بازجویی های اولیه به قتل همسرش اعتراف کرد این پیرمرد مدعی شد من و همسرم  به روش سنتی باهم ازدواج کردیم و از زمانی که ازدواج کردیم همسرم هیچ محبتی به من نمی کرد او تمام محبتش را خرج تنها پسرمان می کرد و حتی مدت زیادی را به خانه او می رفت و کنار پسرمان بود و من در تنهایی زندگی می کردم و بیماری قلبی کلیه هم داشتم خیلی روزها بر من سخت می گذشت .

وی ادامه داد: به گفته پیرمرد که همسرش تمام دارایی او را بنام پسرم و نوه ام کرده بود دیگه از این وضع خسته شده بوده و ،همسر وی هیچ توجهی به او نمی کرد تا اینکه روز حادثه باهم بحثشان شد و پیرمرد با ماهیتابه چند ضربه به سرش زد و او بر روی زمین افتاد.

سرهنگه زنگنه در پایان خاطرنشان کرد: اعتراف این پیر مرد به قتلی که مرتکب شده بود باعث شد وی به اتهام قتل عمد به زندان منتقل شود و او در انتظار محاکمه خواهد ماند.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 6 =

دکمه بازگشت به بالا