کمبود زیرساخت های فرهنگی و امکانات و عدم حضور فرمانده قرارگاه اجتماعی،تهدیدی برای جوانان پرند است/هانیه هم رفت!!

شهر پرند به علت کمبود زیرساخت های فرهنگی و امکانات رفاهی، تفریحی، گردشی و سرگرمی و عدم حضور فرمانده قرارگاه اجتماعی،تهدیدی برای جوانان این شهر با وقوع حوادث تلخ و دردناکی همراه شده است و باید مسئولان تدابیر لازم را نسبت به این موضوع اتخاذ کنند و به صورت جهادی وارد عمل شوند و اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش نبأپرس از پرند، شهر پرند به علت کمبود زیرساخت های فرهنگی و امکانات رفاهی، تفریحی، گردشی و سرگرمی و عدم حضور فرمانده قرارگاه اجتماعی،تهدیدی برای نوجوانان و جوانان این شهر با وقوع حوادث تلخ و دردناکی همراه شده است و باید مسئولان تدابیر لازم را نسبت به این موضوع اتخاذ کنند و به صورت جهادی وارد عمل شوند و اقدامات لازم را انجام دهند.

ساختمان های بلندمرتبه پرند بار دیگر شاهد حادثه‌ای دردناک بود و متاسفانه گلی از بوستان شهرک آفتاب این شهر بر اثر خودکشی پر کشید.

گویا پایانی ندارد، این حوادث تلخ و دردناک، حوادثی که هشدار لازم به مدیران و مسئولانی است که چه تدابیر و برنامه‌هایی برای تکرار نشدن این فجایع تلخ در شهرمان دارند.

مدیرانی که در نخستین روزهای کاری خود و در شورای اداری شهرستان، از استقرار «قرارگاه اجتماعی» در پرند سخن می گویند اما اقدامی لازم برای جلوگیری از چنین حوادثی انجام نمی دهند.

یقیناً فرماندار شهرستان باید پیگیر جدی چنین موضوعات اجتماعی باشد، تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم. انتظار می رود که پرند شاهد چنین حوادث ناگوار و دردناک نباشد و امام جمعه پرند، پیگیر جدی برای استقرار قرارگاه اجتماعی و مراکز فرهنگی در پرند باشد.

گفتنی است در سحرگاهی که همه در خواب بودند هانیه سیزده ساله دختر نوجوان پرندی از طبقه یازدهم ساختمان های بلند مرتبه شهرک آفتاب فاز پنج در محله یاس به پایین پرید و با خودکشی به زندگی خود پایان داد و پیکر این دختر جوان پرندی در شهر اراک به خاک سپرده شد.

عکس آرشیوی و تزئینی است.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا