۶ پروژه عمرانی شهرداری پرند افتتاح و کلنگ زنی شد + عکس


شهردار پرند گفت: ۶ پروژه عمرانی شاخص با اعتباری بالغ بر ۷۴۰ میلیارد ریال در فاز های صفر تا ۶ شهر پرند با هدف ارتقای سرانه های شهری، کاهش کمبودها و افزایش رضایتمندی شهروندان محترم پرند با حضور مسئولان افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش نبأپرس از پرند؛ حمیدرضا اله یاری شهردار پرند در مراسم آئین افتتاح و کلنگ زنی ۶ پروژه عمرانی شهرداری پرند با بیان اینکه طی یک سال اخیر، رویکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند یک رویکرد جامع و خانواده محور بوده است، اظهار کرد: برای تحقق این رویکرد، شهرداری و شورای پرند نگاه توسعه متوازن و عادلانه محور را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: نتیجه این رویکرد اجرای پروژه های متعدد، افتتاح و بهره برداری از پروژه های زیرساختی با هدف توسعه متوازن و افزایش سرانه های شهری در تمامی مناطق شهر به ویژه فازهای مسکن مهر بوده است و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

۶ پروژه عمرانی شهرداری پرند با اعتباری بالغ بر ۷۴۰ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شد

اله یاری در ادامه با تشریح پروژه های شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند بیان کرد: نخستین زمین چمن مصنوعی فاز ۶ به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع و اعتبار 20 میلیارد ریال همچنین اولین زمین فوتبال و والیبال ساحلی شهر پرند در جنوب فاز ۶ به مساحت ۲۹۰۰ متر مربع با اعتبار 25 میلیارد ریال، از جمله پروژه هایی است که به منظور افزایش سرانه های ورزشی در فاز های مسکن مهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

مدیریت شهری پرند تصریح کرد: افتتاح سوله مرکز فوریت های ۱۳۷ در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر و زیرینای ۳۰۰ متر مربع با اعتبار 45 میلیارد ریال در فاز صفر از دیگر پروژه هایی است که با هدف توسعه زیرساخت های خدماتی و امکان خدمات دهی مناسب و سریع به شهروندان گرامی افتتاح شد.

اله یاری در ادامه عنوان کرد: بهره برداری از بهسازی رفیوژ بلوار جمهوری به مساحت ۳۴۰۰ متر مربع و اعتبار 30 میلیارد ریال که در راستای نوسازی معابر سطح شهر به انجام رسید از دیگر پروژه های مدیریت شهری به شمار می رود.

شهردار پرند همچنین از اتخاذ تدابیر لازم برای کاهش بار ترافیکی میدان آزادی به جاده قدیم پرند – ساوه و بالعکس خبر داد و گفت: احداث مسیر دسترسی و کمربندی از میدان آزادی به جاده قدیم، یکی از پروژه های شاخص و مورد نیاز است که مطالبه جدی شهروندان پرند بوده و تاثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی و سهولت تردد خودروها به شهرک صنعتی و جاده قدیم خواهد داشت.

وی در ادامه گفت: برای تحقق این مطالبه به حق شهروندان گرامی، کلنگ مسیر دسترسی ورودی و خروجی میدان آزادی به جاده قدیم با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد ریال، امروز بر زمین زده شد و در کمترین زمان ممکن این پروژه شاخص و کلان را افتتاح و به بهره برداری می رسانیم.

اله یاری با اشاره به مشاغل مزاحم شهری بیان داشت: احداث مجتمع مشاغل مزاحم نیز از دیگر پروژه های شاخص شهرداری و شورای اسلامی پرند است که ضرورت آن برای ساماندهی برخی مشاغل کاملا احساس می شد و این پروژه در زمینی به مساحت ۵۲۰۰ متر مربع با اعتبار 270 میلیارد ریال در ضلع جنوبی میدان آزادی کلنگ زنی شد و روند احداث آن در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

شهردار پرند در پایان به برخی دیگر از پروژه های عمرانی و خدماتی مدیریت شهری در سطح شهر اشاره کرد و گفت: احداث بازار میوه و تره بار در فازهای ۳ و ۶، احداث پارک دو هکتاری در فاز ۳، احداث دهکده و خوابگاه ورزشی در فاز ۶، تکمیل ساختمان مرکزی شهرداری و … از دیگر پروژه هایی است که روند احداث آنها در دست اجرا است و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید و شهروندان و ساکنین فازهای مسکن مهر شهر پرند از آن بهره مند خواهند شد.

فرماندار رباط کریم فصلی جدید در توسعه و آبادانی شهر پرند

امید احمدی فرماندار رباط کریم روز دوشنبه در آیین افتتاح طرح حای عمرانی شهر پرند اظهار داشت: رویکرد مسئولین در شهر پرند توزیع متوازن و توسعه عادلانه امکانات در کلیه فاز های شهر پرند است از همین رو 6 طرح عمرانی جهت خدمات رسانی به شهروندان پرند افتتاح شد.

وی ادامه داد: پروژه های عمرانی با در نظر گرفتن نیازهای اساسی شهروندان برنامه ریزی ، اولویت بندی و افتتاح می شود.

احمدی تصریح کرد: مسئولین تمام توان خود را به کار می گیرند تا نیاز و حرف مردم را بشنوند و به آن عمل کنند و به نحو شایسته به مردم خدمت رسانی کنند.

وی به اهمیت توسعه شهری اشاره و گفت: در شهر پرند 6 پروژه عمرانی با بودجه بالغ بر 74 میلیارد تومان افتتاح شد که هدف اصلی این است که در مناطق کمتر توسعه یافته و فازهای جدید پروژه های محله محور داشته باشیم تا بتوانیم به نحو احسن خدمت رسانی کنیم ونیازهای اصلی مردم را مرتفع سازیم.

فرماندار رباط کریم در پایان خاطر نشان کرد: در راستای تداوم خدمت رسانی به شهروندان در بهمن و اسفند ماه سال جاری پروژه های زیادی افتتاح و به بهره برداری می رسد و در اختیار مردم قرار می گیرد تا در شهر پرند مردم بتوانند طعم شیرین خدمت را بچشند.

پروژه های شهرداری و شورای اسلامی پرند در فازهای مسکن مهر و نقاط کم برخوردار قابل تقدیر است

هادی گورابی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران در آیین افتتاح پروژه های عمرانی مدیریت شهری پرند گفت: رویکرد عدالت محور شهرداری و شورای اسلامی پرند برای توسعه فازهای کم برخوردار، قابل تقدیر و ارزشمند است.

وی افزود: موضوعی که در افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری پرند قابل توجه است، توسعه عدالت محور در همه مناطق است.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران با اشاره به اقدامات شهرداری و شورای پرند در حوزه سرمایه گذاری، تصریح کرد: شهر پرند ظرفیت خوبی برای جذب سرمایه گذاران و اجرای پروژه های توسعه محور است.

گورابی در بخش دیگری از سخنان خود، بیان داشت: موضوع دیگری که اله یاری شهردار پرند به آن اشاره کردند، احداث سیستم آبیاری غیر شرب برای فضای سبز است که با توجه به بحران کم آبی، آنچه که در پرند اجرا شده می تواند به عنوان پایلوت در سایر شهر ها نیز اجرا گردد.

گفتنی است این مراسم با حضور هادی گورابی مدیرکل دفتر شهری و امور شوراها، امید احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه پرند، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مجلس در شهرستان های بهارستان، رباط‌کریم و پرند، سرهنگ سید سجاد حسینی فرمانده سپاه حیدر کرار(ع) شهر پرند، حمیدرضا اله یاری شهردار پرند بهمراه معاونین و مدیران، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پرند، مدیران شرکت عمران شهر جدید پرند، رئیس شعبه دادگستری شهر پرند، فرماندهان نظامی و انتظامی و راهور و سایر مسئولین و شهروندان پرند برگزار شد.

اطلاعات ۶ پروژه عمرانی شهرداری پرند

۶ پروژه عمرانی شهرداری پرند با اعتباری بالغ بر ۷۴۰ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شد

گزارش تصویری ۶ پروژه عمرانی شهرداری پرند

تهیه گزارش و خبر: مریم رحمانی سردبیر

انتهای پیام/

 


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + نه =

دکمه بازگشت به بالا