آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رباط کریم برگزار شد + تصاویر

مراسم آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رباط کریم با حضور مسئولان استان تهران و شهرستان رباط‌کریم، پرند و نصیرشهر برگزار شد.

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم ، شامگاه شنبه مراسم آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رباط کریم با حضور ائمه جمعه شهرستان رباط کریم ،پرند و نصیرشهر، استاندار تهران و معاونین استانداری ،فرماندهان سپاه ، نظامی و انتظامی، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر و سایر مسئولان و مدیران و همچنین مردم ولایتمدار شهرستان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش رباط‌کریم برگزار شد.

در این‌مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط‌کریم، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردمی مجلس در شهرستان های رباط کریم ، بهارستان و پرند، نظام ملکشاهی فرماندار سابق شهرستان رباط‌کریم و محسن منصوری استاندار تهران و همچنین امید احمدی فرماندار جدید شهرستان رباط‌کریم دقایقی پیرامون مشکلات و راه حل های رفع آنها و مشارکت مدیران با انگیزه بالا و جهادی در شهرستان سخنرانی کردند.

‍ امام جمعه شهرستان رباط کریم: در شهرستان رباط کریم، محرومیت بیداد می کند

حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در نشست شورای اداری و مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان که با حضور استاندار تهران و دیگر مسئولین شهرستانی و استانی در سالن اجتماعات آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره آموزش و پرورش برگزار شد ابراز کرد: در شهرستان رباط کریم، محرومیت بیداد می کند.

وی در ادامه گفت: تلاش های زیادی توسط مسئولین پیشین برای آبادانی این شهرستان صورت گرفت اما چون تا رسیدن به معیار های توسعه شهری فاصله زیادی داریم نیازمند مدیرانی با همت و تلاش شبانه روزی هستیم.

امام جمعه رباط کریم بیان کرد: رفع موانع و مشکلات موجود در این شهرستان را نیازمند اسکان مدیران در محل خدمت ، وحدت و همدلی مدیران و توزیع عادلانه اعتبارات و امکانات دانست.

وی گفت: مشکل آب شرب شهرهای رباط کریم ،پرند و نصیرشهر، کمبود سرانه درمانی و بهداشتی، مشکل کانال الغدیر و ایستگاه متروی رباط کریم را از پروژه های اساسی برشمرد که نیازمند توجه ویژه از سوی مدیران و دستگاه های اجرایی است.

فرماندار بومی می خواستیم که متاسفانه محقق نشد

حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مجلس گفت: خواسته مردم رباط کریم فرماندار بومی بود که متاسفانه محقق نشد؛ لذا از فرماندار می خواهیم که از مدیران بومی دربدنه فرمانداری استفاده نماید و فرماندار دراولین فرصت ساکن شهرستان شود.

وی ضمن قدردانی از زحمات فرماندار سابق، عنوان کرد: به کارگیری نیروهای خبره و آزموده در سطح شهرستان نیاز امروز ماست. از دولت جدید انتظار داریم فرودگاهی که مردم رباط‌کریم عوارض آن را تحمل می‌کنند و به آن خدمات می‌دهند را به این شهرستان الحاق کند و مشکلات حمل و نقل ریلی مترو و ریل باس شهرستان و مشکل آب این منطقه را حل کنند.

با حمایت همه دستگاهها و تمام توان خود برای آبادانی شهرستان تلاش کردم

نظام ملکشاهی فرماندار سابق گفت: با توجه به ضیق وقت و طولانی شدن مراسم از ارائه گزارش عملکرد خودداری می کنم و فقط متنی را بابت قدردانی از مسئولان و مردم شهرستان تهیه کردم که قرائت می کنم و این نکته را بگویم که با تمام توان و با حمایت همه دستگاه ها برای آبادانی شهرستان تلاش کردیم و جا دارد از همه مدیران و روئسای ادارات شهرستان در این راستا تشکر کنم.

فرماندار مردمی، با اخلاص، جهادی و مرد میدان عمل می تواند با یاری شما شهرستان را متحول کند

استاندار تهران ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و قدردانی از زحمات فرماندار سابق اظهار کرد: گزینه های زیادی برای فرمانداری شهرستان رباط‌کریم پیشنهاد شد و پس از بررسی های لازم با رعایت تمام اصول و استعلامات و  همچنین مصاحبه ها به جمع بندی انتخاب امید احمدی به عنوان فرماندار جدید شهرستان رباط‌کریم رسیدیم.

وی افزود: با توجه مشکلات و کاستی های شهرستان رباط‌کریم و شهرهای پرند و نصیرشهر یک فرماندار با مدیریت اجرایی و جهادی ، مردمی و مرد میدان عمل خوب نیاز بود که امیدوارم با انتخاب و انتصاب ایشان بتوانیم موارد و موانع و مشکلات را مرتفع کنیم و شهرستان را به وضعیت مطلوبی برسانیم.

منصوری با اشاره به روحیه جهادی و مدیریتی در زمینه خدمات‌رسانی بیان کرد: شاخص های ما برای گزینش و انتخاب مدیری جهادی ، با اخلاص و انقلابی بود که در روحیه فرماندار جدید وجود دارد که با یاری شما مسئولان و مردم خوب شهرستان میتوانیم شاهد تحولات چشم‌گیری در منطقه باشیم.

استاندار تهران در پایان ضمن تقدیر از نظام ملکشاهی فرماندار سابق شهرستان گفت: در دوران فرماندار قبل کارهای خوبی صورت گرفت و از زحمات ایشان تشکر می‌کنم و برای هر یک از فرمانداران سابق و جدید آرزوی موفقیت و توفیق دارم و امیدوارم در دوران جدید هم کارهای خوبی در شهرستان با حضور ، استقرار و اسکان فرماندار و تلاش به صورت شبانه روزی و جهادی رقم خورد.

در اولین فرصت ساکن شهرستان می شوم

احمدی فرماندار جدید شهرستان رباط کریم گفت: از اینکه به بنده اعتماد کردید و به عنوان فرماندار و خادم مردم خوب شهرستان رباط کریم انتخاب کردید سپاسگزارم و حتما با تلاش بی وقفه و شبانه روزی این اعتماد شما را پاسخ خواهم داد.

وی افزود: بنده با شهرستان رباط کریم بیگانه نیستم و جلسات و مذاکراتی با امام جمعه و فرمانده سپاه و سایر مدیران داشته ام و همچنین از پتانسیل صنعتی و شهرک های شهرستان اطلاع دارم و ان شاءالله در راه خدمت به مردم شهرستان نیازمند حمایت همه جانبه هستم و برای این تلاش بی وقفه و مدیریت جهادی در راه توسعه و آبادانی؛ به زودی در شهرستان ساکن می شوم.

گفتنی است امید احمدی دارای مدرک دکتری مدیریت منابع انسانی است و سرپرستی معاونت مشارکت های اجتماعی وزارت کشور را در کارنامه کاری خود دارد. وی همچنین مشاور معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور و مدیر تاسیس نظارت و بازرسی سازمان های غیردولتی بوده است.

در پایان مراسم توسط مسئولان حاضر در مراسم با اهداء لوح از نظام ملکشاهی فرماندار سابق شهرستان رباط‌کریم تقدیر شد و همزمان حکم امید احمدی فرماندار جدید شهرستان رباط‌کریم توسط استاندار تهران به وی اعطا شد.

آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رباط کریم

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا