اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور در غرب استان تهران + تصاویر

جانشین فرمانده انتظامي استان، از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور در 6 شهرستان غرب استان تهران خبر داد.

به گزارش نبأپرس، سرهنگ “مهدی کرمی” اظهار داشت: در 72 ساعت گذشته ماموران انتظامی غرب استان تهران با تلاش ها و اقدامات تخصصی و اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور در 6 شهرستان غرب استان تهران اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح با اجرای 153 فقره حکم قضائی، 2 باند بزرگ سرقت منهدم و یک هزار و 41 نفر دستگیر که 445 از آنها مالخر بوده و 934 قلم اموال مشکوفه کشف شد.

فرمانده انتظامي غرب استان تهران افزود: در اجرای این طرح 112 دستگاه خودرو و 110 دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف و به مال باختگان تحویل داده شد.

سرهنگ کرمی اظهار داشت: در طول این مدت 519 قاچاقچی مواد مخدر، خرده فروش و معتاد متجاهر دستگیر و 359 کیلو گرم انواع مواد مخدر توسط کلانتری های تابعه کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف 3 میلیارد و 170 میلیون تومان انواع کالای قاچاق، تصریح کرد: در این خصوص 11 قاچاقچی کالا دستگیر شده و 61 هزار و 740 قلم انواع کالای قاچاق از سطح شهرستان های غرب استان تهران کشف و به مقامات قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ کرمی با اشاره به کشف 8 قبضه سلاح جنگی و شکاری، بیان داشت: در طول اجرای این طرح 33 نفر از مخلان نظم و امنیت و اوباش دستگیر و به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به کشف 14 فقره پرونده جعل و کلاهبرداری، اظهار داشت: در این مدت 100 قبضه سلاح سرد نیز کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان از شهروندان بابت همکاری مطلوب با پلیس در اجرای این طرح خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

گفتنی است؛ با هماهنگي هاي انجام شده با مقام قضائي، تمامي متهمان پس از تکميل پرونده به دادسرا معرفي شده تا به جرایم آنها رسيدگي شود.

پلیس غرب استان تهران

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا