استقرار 40 پزشک با ویزیت رایگان در مناطق کم برخودار پهنه شمالی زاهدان + تصاویر

40 پزشک متخصص در مناطق کم برخودار پهنه شمالی زاهدان جهت ویزیت رایگان مستقر شدند.

به گزارش نبأپرس، گروه جهادی *همیاران* کوی شیرین همراه 40 تن از متخصصان و اساتید دانشگاه خود، برای ویزیت رایگان *حاشیه نشینان* محروم پهنه شمالی شهر زاهدان از 10 تا 12 آذر ماه *اعزام* شدند.

فتحی فر مسئول گروه جهادی *همیاران* کوی شیرین عنوان کرد: خدمات ارائه شده شامل انواع تخصص ها در زمینه های دندانپزشکی، اطفال، داخلی، قلب و عروق، زنان، جراحی مغز و اعصاب ، تغذیه و رژیم درمانی، طب سنتی و ایرانی، ژنتیک، ارتوپدی، روانشناسی، جامعه شناسی، چشم پزشکی بود که طی سه روز خدمت رسانی به مردم منطقه محروم با اسکان در مدرسه استقلال حدود 10 هزار خدمت تخصصی ارائه داده اند. اهدای داروی رایگان کلیه بیماران مراجعه کننده، سبد کالا، لوازم التحریر، کمک های نقدی و پرداخت هزینه جراحی چندین بیمار و نشست با بزرگان اهل تسنن در مسجد مکّی زاهدان از اقدامات فرهنگی دیگری بود که باب توسعه فرهنگی_ دینی را بیش از پیش در پی خواهد داشت.

مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان، ابوذر مهدی نخعی فرماندار شهرستان زاهدان به همراه افسری نایب رئیس شورای اسلامی شهر و محمد امیر براهوئی شهردار زاهدان در محل استقرار گروه حاضر و از روند خدمات بازدید بعمل آوردند و در آخرین روز حضور گروه جهادی همیاران کوی شیرین در این منطقه کم برخوردار از ارائه خدمات اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی این گروه در کنار خدمات درمانی تقدیر و تشکر نمودند.

فتحی فر در ادامه افزودند: این گروه از متخصصان با تدوین مشکلات ساختاری و ارائه راهکارهای درست و اصولی در زمینه درمان و مشکلات اجتماعی و فرهنگی عمده، جلساتی را در هفته آتی با حضور چند تن از نمایندگان مجلس و شورای شهر و مسئولین مرتبط، جهت حل و فصل اساسی و زیربنایی استان سیستان و بلوچستان برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا