افتتاح بی سر و صدای بدون مجوز بازارچه استقلال پرند/ بی خیالی مالک رستوران پرند نسبت به برخورد شهردار و رئیس راهور + تصاویر

با توجه به اخبار قبلی منتشر شده مبنی بر فعالیت پدیده معضل ترافیکی و بدون اخذ مجوز بازارچه استقلال پرند امروز بدون سر و صدا افتتاح و آغاز به کار کرد.

به گزارش نبأپرس از پرند، مدتی است اخبار پدیده معضل ترافیکی پرند با نام بازارچه استقلال پرند توسط این رسانه مردمی و مطالبه گر پیگیری و منتشر شد که با دستور شخص شهردار جهادی پرند تابلو این ملک تجاری پایین کشیده شد.

افتتاح بی سر و صدای بدون مجوز بازارچه استقلال پرند/ بی خیالی مالک رستوران پرند نسبت به برخورد شهردار و رئیس راهور
بنابر گزارش خبرنگار رسانه نبأپرس به عنوان شاهد بر فعالیت و تلاش شبانه روزی مالک و مستاجر این ملک مبنی بر دکوراسیون و تجهیز و چیدمان کالا در این‌ملک ، متاسفانه امروز بدون سر و صدا و بدون مجوز و تابلو ،بازارچه استقلال افتتاح و آغاز به کار کرده و هم اکنون در حال فروش است.

واقعا این گونه اقدامات نوعی بی خیالی و بی توجه مالک و مستاجر این‌ملک تجاری نسبت به برخورد مسئولان و اعتراض مردم شهر پرند و شهرستان رباط کریم است که ملکی بدون مجوز و تاییدیه اقدام به فعالیت صنفی می کند.

امروز فقط ورود جهادی مرد میدان شهردار پرند و رئیس راهور شهرستان رباط کریم و پرند به عنوان تنها مسئولان پاسخگو به این موضوع و معضل ترافیکی و برخورد با آن بوده ایم و سایر مسئولین در سکوت به سر می برند و وارد عمل نمی شوند و جای فرماندار جوان و جهادی شهرستان رباط‌کریم، نماینده مردمی مجلس که در بیشتر امور ورود کرده و نقش فعال داشته همچنین رئیس شورا و اعضای شورای شهر پرند خالیست بنابراین جا دارد به عنوان خادمین مردم در جایگاه مسئولیتی خود به موضوع مذکور، جهادی ورود کنند.

مطالبه گری و جهادی بودن یک نشان برای مرد میدان عمل است ، در دولت انقلابی سیزدهم آیت الله رئیسی جای ماندگاری و فعالیت رانت ها و قدرت های پشت پرده نیست، همانطور که در اخبار منتشره رویت کردید اماکن دولتی و غیر دولتی حريم رودخانه چالوس در یک اقدام‌جهادی تخریب شد و حضور مسئولان در هر عرصه برای اثبات خدمت به مردم ستودنی است.

بیشتر بخوانید:

پديده ای که به زودی معضل ترافیکی ميدان استقلال شهر پرند می شود + تصاویر

گفتنی است در صورت نیاز مدارک و گفتگوهای اختصاصی رسانه نبأپرس مبنی بر بدون مجوز بودن و تخلف افتتاح بازارچه استقلال مبنی بر عدم رضایت مردمی نسبت به این اقدام و ایجاد معضل ترافیکی شهری در این رسانه ارزشی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا