امام جمعه رباط کریم: باید از ایام سوگواری فاطمیه برای درک ابعاد وجودی حضرت زهرا (س) بهره بگیریم

امام جمعه رباط کریم گفت: همه باید این آئینه تمام نمای فضائل را الگوی زندگی خود قرار دهیم و از فرصت سوگواری ایام فاطمیه برای درک و شناخت ابعاد وجودی ایشان بهره بگیریم.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ترابی امام‌جمعه شهرستان رباط‌کریم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تسلیت ایام فاطمیه، سالروز شهادت مظلومانه ‌ام الفضائل حضرت صدیقه طاهره (س) آن حضرت را الگو و اسوه تام و تمام بشریت خواند و گفت: همه باید این آئینه تمام نمای فضائل را الگوی زندگی خود قرار دهیم و از فرصت سوگواری ایام فاطمیه برای درک و شناخت ابعاد وجودی ایشان و جاری کردن فضائلشان در جامعه تشنه فضیلت خود بهره بگیریم.

وی افزود: عادی‌سازی روابط برخی کشورهای عربی، اسلامی با رژیم غاصب صهیونیستی خیانت به اسلام و مسلمین و ملت فلسطین است.

حجت‌الاسلام ترابی بیان کرد: سرمایه‌گذاری‌های متعدد در فلسطین اشغالی، دادن تسهیلات به اتباع رژیم صهیونیستی، لغو روادید میان امارات و اسرائیل، امضاء قراردادهای امنیتی، تجاری و فرهنگی میان دو رژیم، تعطیلی شنبه و یکشنبه بجای جمعه که روز تعطیلی مسلمانان است ساختن کنیسه برای یهودیان و ترویج یهودیت صهیونیستی ازجمله خیانت‌های حکام امارات به اسلام و مسلمین است.

امام‌جمعه شهرستان رباط‌کریم خاطرنشان کرد: امت اسلامی رژیم صهیونیستی را رژیمی غاصب، جعلی و نامشروع دانسته و استقبال و پذیرایی نظام امارات از نخست وزیر آن را لکه‌ ننگینی بر پیشانی آن‌ها می‌داند.

حجت‌الاسلام ترابی در پایان خاطرنشان ‌کرد: صهیونیست‌ها بدانند اسرائیل رژیمی اشغالگر و جنایتکار است که هیچ حقی در فلسطین ندارد و به این زودی از بین خواهد رفت و فلسطین به صاحبان اصلی آن بازگردانده خواهد شد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا