امام جمعه رباط کریم: هدف اصلی آمریکایی ها از ترور شهید سلیمانی ، ضربه به محور مقاومت بود

امام جمعه شهرستان رباط کریم گفت: هدف اصلی آمریکایی ها از ترور شهید سلیمانی ، ضربه به محور مقاومت بود، ولی اشتباه آنها این بود که فکر می کردند حذف فیزیکی حاج قاسم به معنای حذف تأثیر گذاری او خواهد بود.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم: حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم ضمن رعایت خود و دیگران به تقوای الهی و تسلیت ایام فاطمیه و همچنین تشکر از حضور گسترده مردم مومن و انقلابی در مراسم سالروز شهادت حضرت زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی اظهار داشت: هدف اصلی آمریکایی ها از ترور شهید سلیمانی ، ضربه به محور مقاومت بود ولی اشتباه آنها این بود که فکر می کردند حذف فیزیکی حاج قاسم به معنای حذف تأثیر گذاری او خواهد بود.

وی افزود: پس از گذشت ۲ سال از شهادت شهید سلیمانی آمریکایی ها فهمیده اند که حاج قاسم سلیمانی بعنوان یک شهید از حاج قاسم در زمان حیات خطرناکتر و تأثیر گذار تر است.

امام جمعه رباط کریم بیان کرد: برگزاری تجمعات در نقاط مختلف جهان و مواضع شخصیت های جهانی نشان می دهد که حاج قاسم بیش از هر زمان دیگری زنده است و به نقش خود در وحدت محور مقاومت ادامه می دهد.

حجت الاسلام ترابی گفت: توقیف کشتی نظامی اماراتی توسط انصار الله یمن یک پیروزی بزرگ برای جبهه مقاومت بود که نگاه جهانی به انصار الله و توانمندی آنرا تقویت خواهد کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ملت مسلمان عراق اراده کرده است نظامیان اشغالگر آمریکایی را از کشورشان بیرون کنند و اینکار را خواهند کرد و تروریست های آمریکایی را مجبور به خروج واقعی خواهند نمود.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا