امام جمعه پرند: استقرار و تأمین امنیت توسط نیروی انتظامی مطالبه به حق مردم پرند است

امام جمعه پرند گفت: استقرار امنیت از مطالبات به حق مردم پرند است که امیدواریم گام های جدی در این باره برای برقراری بیشتر امنیت و آسایش مردم پرند صورت گیرد.

به گزارش نبأپرس از پرند،حجت الاسلام اسماعیل کاظمی، امام جمعه شهر جدید پرند در خطبه سیاسی نماز جمعه این هفته ضمن دعوت خود و دیگران به تقوی الهی و گرامیداشت ایام الله دهه مبارکه فجر و رحلت مرجع عالیقدر آیت الله صافی گلپایگانی با اشاره به حادثه اخیر شیراز و شهادت یک مامور پلیس، اظهار کرد: استقرار امنیت از مطالبات به حق مردم پرند است. ما ضمن تقدیر از تلاش نیروهای انتظامی، امیدواریم گام های جدی در این باره برای برقراری بیشتر امنیت و آسایش مردم پرند صورت گیرد.

امام جمعه پرند با اشاره به دیدار رهبری با صنعتگران، افزود: ایمنی در صنعت خودرو از مولفه های جدی دولت قرار گیرد و قیمت یکسان خودرو را در بازار شاهد باشیم. این رانت زالو صفت در صنعت خودرو باید حذف شود و مردم خدمات ارزنده در این عرصه دریافت کنند. دولت و مجلس این خواسته مردمی را دنبال کنند، چرا که امید ملت در خانه ملت است.

وی ضمن انتقاد از شرایط گرانی خودرو، افزود: مردم توان خرید یک پراید را ندارند، بعد به جوانان می گویند چرا ازدواج نمی‌کنند؟ چرا مدیران در ساختمان شیشه‌ای زندگی نمی کنند؟ مردم این پارادوکس موجود را می فهمند و رانت خودرو را بر حسب نگاه انقلابی ندانید، پیشرفت های انقلاب را در صنعت موشکی و پهپادی می توان به خوبی دید.

امام جمعه پرند در پایان طی سخنانی در وصف شخصیت برجسته و رحلت مرج عالیقدر آیت الله صافی‌گلپایگانی و شهادت امام هادی (ع) پرداخت.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =