امام جمعه پرند: حقوق شهروندان پرند را تا نتیجه مطلوب پیگیری خواهیم‌ کرد + تصاویر

امام جمعه پرند گفت: مطالبه گری های مسئولین شهر پاسخ داد و وزیر کشور به پرند آمد و مصوبات خوبی در جلسه مسئولان داشت و حال باید پیگیر مصوبات باشیم تا نتیجه را مردم‌ حس کنند و تا آن روز آرام و قرار نخواهیم داشت.

به گزارش نبأپرس از پرند،حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل کاظمی امام‌جمعه شهر پرند در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با رعایت خود و همگان به تقوای الهی در گفتار و عمل به آن و ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: خدا را شاکرم که پیگیری‌ها جهت مطالبات حقوق شهروندان شهر پرند نتیجه داد و دیروز شهر پرند میزبان وزیر کشور و مسئولان برای احقاق حقوق شهروندی شما مردم خوب و فهیم پرند بود.

امام جمعه پرند: حقوق شهروندان پرند را تا نتیجه مطلوب پیگیری خواهیم‌ کرد

وی افزود: مطالبه گری‌های مسئولین شهر پاسخ داد و وزیر کشور به پرند آمد و مصوبات خوبی در جلسه مسئولان داشت و حال باید پیگیر مصوبات باشیم تا نتیجه را مردم حس کنند و این مصوبات عملی و اجرایی شود.

امام‌جمعه پرند با اشاره به سوءاستفاده برخی نفوذی‌ها از شرایط مطالبه گری‌های بیان‌کرد: اگر قرار است کسی یا کسانی در جایگاه نفوذ در شهر پرند پیرو مطالبات مردمی برای احقاق حقوق شهروندی مردم سوءاستفاده کنند و اتفاقاتی را در شهر رقم بزنند، بنده به‌عنوان سپر بلای مردم با یاری شما و سایر مسئولان وارد عمل می‌شویم و پوزه منافقین و نفوذی‌ها را برای همیشه در این شهر به خاک خواهیم کشاند.

حجت‌الاسلام کاظمی در ادامه گفت: امروز الگوی بسیجی و جهادی و تشکیلاتی جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط و منطقه و همچنین کشورهای اسلامی همسایه گسترش یافته است، جبهه مقاومت به علمداری شهید حاج قاسم سلیمانی برافراشته شده و پیروزی‌های خوبی را در منطقه اعم از سوریه، عراق، لبنان کسب کرده است و این پیروزی‌ها باعث اقتدا ایران در منطقه شده است و در دیپلماسی و مذاکرات باید با اقتدار مذاکره کنیم و تلاش جبهه مقاومت و مدافعان حرم و اقتدار و امنیت حاصل را حفظ کنیم و از جایگاه خود عقب نشینی نکنیم و محکم بر سر حقوق خود بایستیم.

وی بیان‌کرد: جبهه مقاومت در سوریه کارهای زیرساختی فرهنگی و مردمی زیادی انجام داده است و این امر باعث توسعه و تزویج فرهنگ شیعه و ایران اسلامی کشور عزیزمان شده است.

امام‌جمعه پرند در پایان تأکید کرد: الگوی مصرف بهینه در گاز و آب شرب عملی و مدیریت شود و اقدامات زیرساختی آن توسط دولت انقلابی صورت گیرد و باید قبول‌کنیم که با توجه به شرایط جوی آب‌وهوا و خشکسالی های پیش رو، باید صرفه‌جویی کنیم و هریک به سهم‌خود باید در این امور مدیریت کنیم تا به سمت آسایش واقعی نسبی در نقاط مختلف کشور جمهوری اسلامی ایران برویم.

بسیج دارای مولفه پیش روندگی و پیش برنگدی است / در بسیج بن بست مفهمومی ندارد ، ما می توانیم سرلوحه تفکر بسیجی است

گفتنی است سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته سرهنگ افشین ارشدی فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) شهر پرند ، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و مشارکت مسئولان برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم های این هفته تشکر و قدردانی کرد و نوید اتفاقات و اخبار خوب را نسبت به برگزاری جلسه شب گذشته با حضور وزیر کشور و مسئولان و همچنین مصوبات اجرایی برای احقاق حقوق شهروندان شهر پرند داد.

سرهنگ ارشدی بیان کرد :بسیج بر حسب نیاز جامعه و کشور در میدان حضور اثر بخش خواهد داشت و اجرای ماموریت میکند ” روحیه بسیجی یعنی هیچ بن بستی در کارها وجود ندارد و با این فرهنگ می‌توان پیش روندگی و پیش برندگی در کارها را ایجاد کرد ” نگاه بسیجی نگاه درون زا است که می‌توان با این فرهنگ شعار ما می‌توانیم به مفهوم واقعی اجرا نمود

وی افزود: مجموعه بسیج در تمامی کشور یک هدف بیشتر ندارد و آن هم خدمت به مردم است.

فرمانده سپاه حیدرکرار (ع) پرند با اشاره به فعالیت های بسیج در طول یک سال اخیر گفت: مأموریت بسیج در تمامی موضوعات از امنیت گرفته تا خدمات رسانی در حال انجام است ، در موضوع مقابله با ویروس منحوس کرونا و موضوعات مواسات و تمامی صحنه ها بسیج حضور پیدا کرده است و با اخلاص به مردم شریف پرند خدمت رسانی کرده است.

سرهنگ ارشدی در پایان خاطرنشان کرد: طی جلسه ای دیروز با وزیر کشور مطالبات زیادی مطرح شد که حجت الاسلام والمسلمین کاظمی امام جمعه پرند طی روزهای گذشته جهت زیارت در سوریه به سر می‌برد و در جلسه دیشب حضور نداشت و از طریق ویدئو کنفرانس و ارتباط با وزیر کشور، خواستار عملی شدن این مطالبات شد.

 

تصاویر نماز جمعه

 

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا