اوباش بنام بهارستان در عملیات ویژه پلیسی دستگير شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از دستگيری اراذل و اوباش سابقه دار، معروف به فرشاد سی متری که موجب سلب آسایش عموم شده بود، خبر داد.

به گزارش نبأپرس، سرهنگ ” علیزاده ” در تشريح اين خبر گفت: در پی اطلاع واصله مبنی بر اينکه فردی دارای چندين فقره پرونده چاقوکشی و آزار و اذيت و زورگيری با سلاح گرم و سرد را داشته و موجب سلب آسایش عمومی در منطقه بهارستان شده است, بررسی موضوع در دستور کار ماموران پليس امنيت عمومی قرار گرفت.

وی افزود : ماموران با شناسايی پاتوق متهم و پس از انجام هماهنگی های قضائی در اقدامی غافلگيرانه و عملياتی ضربتی موفق شدند اوباش بنام بهارستان را دستگيرکنند.

اين مقام انتظامی تصريح كرد: در بررسي سوابق متهم مشخص شد که اين فرد چندين مورد سابقه شرکت در نزاع، ضرب و جرح، شرب خمر، خفت گیری، نگهداری مواد، اخلال در نظم عمومی و تخريب عمدی می باشد.

سرهنگ علیزاده با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه اوباش دستگیر شده، یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه خشاب مربوطه و 5 تير جنگی، يک قبضه سلاح سرد و یک عدد اسپری گاز اشک آور کشف شد, تصريح کرد: با اقدامات انجام شده و تکميل پرونده، متهم دستگير شده جهت سير مراحل قانونی تحويل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در پايان اظهار داشت: دستگیری این فرد که با اعمال مجرمانه خود موجبات سلب آسایش و آرامش و ایجاد رعب و وحشت اهالی محل را در پی داشت با رضایت و قدردانی شهروندان همراه بود.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + سه =

دکمه بازگشت به بالا