بازدید میدانی فرماندار رباط کریم به همراه مسئولین از انتهای فاز 6 پرند + تصاویر

ظهر امروز فرماندار شهرستان رباط کریم به همراه مسئولین شهر پرند از انتهای فاز 6 پرند بازدید کردند.

به گزارش نبأپرس از پرند، ظهر امروز امید احمدی فرماندار جوان و جهادی شهرستان رباط کریم به همراه مسئولین شهر پرند از انتهای فاز 6 پرند بازدید کردند.

این بازدید به منظور بررسی ، پیگیری و تسریع در اقدامات دولت انقلابی با هدف توسعه ، گسترش و همچنین رفع موانع پیش رو برای اجرای نهضت ملی مسکن و خروج شهر پرند از بن بست و اتصال به بزرگراه های مواصلاتی غرب به شرق و شمال به جنوب کشور و بالعکس جهت سهولت تردد شهروندان پرندی صورت گرفت.

در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه پرند، سرهنگ ارشدی فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) شهر پرند، عباس نظری بخشدار مرکزی رباط کریم و پرند، محسن وطن خواهی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند به همراه اعضای هیئت مدیره ، معاونین و مدیران شرکت ،حمیدرضا اله یاری شهردار پرند، مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رباط کریم و کارشناسان عمران شرکت عمران، امید احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم را همراهی کردند.

پاره ای از موضوعات مطالبه گری حقوق شهروندان شهر پرند توسط امام جمعه پرند به منظور سهولت تردد و صرف جویی در وقت و هزینه و همچنین جذب سرمایه گذار با اجرای اقدمات مورد نظر مطرح کرد و از فرماندار رباط کریم به عنوان یک مطالبه به حق مردم جهت طرح در جلسه و تصویب و تسریع آن را خواستار شد.

محسن وطن خواهی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در این بازدید با ارائه طرح های پیش رو برای اجرا و تسریع در امور مربوطه خواستار همیاری و تصویب و پیگیری برخی موارد از فرماندار شهرستان رباط کریم شد.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به برخی از طرح های ضروری و اجرایی بیان کرد: با توجه به عزم جدی دولت انقلابی برای ساخت مسکن در طرح نهضت ملی مسکن و سهمیه ای که برای شهر جدید پرند در نظر گرفته شده است می بایست در اسرع وقت اقدامات اداری و اجرایی این طرح پیگیری و اجرایی شود و همزمان با آن طرح های راه سازی و اتصال شهر پرند به آزادراه غدیر و همچنین به شهریار و شهرهای مجاور برای خروج شهر پرند از بن بست و وصل شدن به بزرگراه های اصلی کشور که پرند در مرکزیت این راه ها قرار دارد صورت گیرد.

وطن خواهی در تکمیل طرح های مورد بررسی بیان کرد: برای راه های ورودی و خروجی شهر پرند به آزادراه غدیر نیاز به پل سازی می باشد که در صورت اخذ مصوبات ، مجوزها و تامین بودجه این پروژه به زودی شروع خواهد شد و با این اقدام به غیر از سهولت تردد برای شهروندان پرندی به مناطق مختلف کشور ، عاملی بر ایجاد انگیزه ی بیشتر برای سرمایه گذران جهت سرمایه گذاری در این شهر با نگاه شهری جدید با ظرفیت های مختلف در مرکزیت بزرگراهی، مواصلاتی کشور می گردد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با نگاه ایمن سازی جاده ای و حمل و نقلی شهر پرند عنوان کرد: ورودی و خروجی پرند به جاده قدیم ساوه هم با توجه به تردد ماشین های سنگین و سواری و رعایت استانداردهای لازم حمل و نقلی نیاز به یک پل یا میدان دارد که با ساخت این پروژه موجب کاهش حوادث جاده ای و تصادفات در این منطقه در راه های اصلی شهر پرند می شویم و در صورت اخذ مصوبه و مجوزهای لازم اقدامات لازم آن نیز عملی و اجرایی خواهد شد.

گفتنی است با توجه به نگاه دولت انقلابی و انتصابات مسئولین و مدیران انقلابی در جایگاه های مسئولیتی و همچنین تعامل خوب و راهبردی با مسئولان شهر پرند، جهت تامین زیر ساخت های لازم و ساخت یک شهر خوب با شهروند خوب و زندگی خوب، امیدواریم در آینده نزدیک اخبار خوبی از شهر را منتشر و به مردم فهیم و صبور شهر پرند اطلاع رسانی کنیم.

تصاویر بازدید میدانی فرماندار رباط کریم به همراه مسئولین از انتهای فاز 6 پرند

انتهای پیام/

 


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 4 =

دکمه بازگشت به بالا