برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم

مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم : مراسم  تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت رباط کریم، پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۰  با حضور عبدارضا پازوکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ، توکلی، معاون درمان دانشگاه، میزایی معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه  برگزار شد.

در این مراسم پازوکی ضمن عرض خداقوت، از تلاش و زحمات خالصانه امامی در زمان تصدی مدیریت شبکه بهداشت و درمان رباط کریم تقدیر و تشکر نموده و لغوی را به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت شهرستان معرفی کرد.

وی افزود امید است  لغوی با تجربیات و آشنایی با سیستم و شهرستان در راه اعتلای شاخص های بهداشتی شهرستان موفق و منشا خیر برای مردم شهرستان باشد.

در ادامه امامی  با اشاره  به شرایط  سخت و بحرانی پاندمی کرونا از زمان تصدی مدیریت شبکه بهداشت و درمان رباط کریم تا کنون از  همراهی تمامی همکاران که با خدمات ایثارگونه  از هیچ کوششی دریغ نکردند قدر دانی نمود.

در پایان لغوی  به فعالیت های مجاهدانه دکتر امامی اشاره و اظهار امیدواری نمود که این شبکه بیش از پیش در جهت ارتقای سلامت مردم شریف شهرستان گام بردارد.

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا