بسیج سرمایه اصلی انقلاب اسلامی است

امام جمعه شهرستان رباط کریم : مهمترین سیاست دولت سیزدهم تغییر نگاه به برجام و گره نزدن اقتصاد و معیشت مردم به خارج از کشور است

به گزارش نبأپرس حجت الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط‌کریم در خطبه‌های نمازجمعه این هفته اظهار کرد: یکی از دست آورد های بزرگ انقلاب اسلامی ایجاد و تقویت روحیه اعتماد به نفس ملی و خود باوری است . ملت ایران ۴۲ سال گذشته در سایه این اعتماد به نفس در عرصه های مختلف موفقیت های خیره کننده ای به دست آورده و جهانیان را مات و مبهوت نموده است .

وی افزود: استعداد سوزی ، شگرد دشمن برای ممانعت از پرورش و بروز استعداد نخبگی در کشور است . تشویق نخبگان جوان به مهاجرت ، کمک به هدف دشمن است ولذا خیانت به حساب می آید و همسوئی با بیگانگان و اجانب است .

امام جمعه رباط‌کریم بیان کرد: یکی از موانع بزرگ رونق تولید ملی واردات بی رویه کالاهایی است که مشابه داخلی دارد . دولت اگر می خواهد تولید ملی را رونق بخشد و حمایت کند باید از واردات محصولاتی که مشابه آن در داخل تولید می شود بجدّ جلوگیری کند.

حجت الاسلام ترابی گفت:مهمترین سیاست دولت سیزدهم نگاه از شرق به غرب ، تغییر نگاه به برجام و گره نزدن اقتصاد و معیشت و سلامت مردم به خارج از کشور است .

وی در ادامه عنوان کرد: مردم در این سه ماه استقرار دولت سیزدهم دیدند که می توان بیش از ۱۰۰ میلیون دز واکسن در مدت کوتاهی وارد کرد و به باج خواهی های غرب نه گفت و زیر بار خواسته های نا مشروع FATF ( اف ای تی اف ) نرفت .

امام جمعه رباط‌کریم با اشاره به دوران کرونا خاطر نشان کرد: سرعت و گسترش واکسیناسیون عمومی و عضویت در سازمان شانگهای دو موفقیت بزرگ دولت سیزدهم در این سه ماه است که نشان می دهد سیاست خارجی دولت سیزدهم بر مبنای تعامل با جهان پیش می رود .

حجت الاسلام ترابی در ادامه گفت: انتظار مردم از دولت سیزدهم رسیدگی فوری و حل مشکل تورم ، افزایش قیمت ها و گرانی هاست . این کار اقدام فوری می طلبد و دولت با جدیت و سرعت باید این مشکلات را حل کند .

وی افزود: ملت ما خود را وامدار هزاران بسیجی می داند که خون پاک خود را خالصانه برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی نثار کردند.

امام جمعه رباط‌کریم در پايان بیان کرد: بسیج سرمایه اصلی انقلاب اسلامی است که در طول ۴۲ سال گذشته تهدید ها را به فرصت تبدیل نموده است .

 

انتهاي پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا