بسیج عامل اتحاد و هبستگی در جامعه / شبکه نورانی بسیج نیازمند کار تشکیلاتی و منسجم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس در اجتماع بزرگ بسیجیان گفت: بسیج با احصا چالش ها و مشکلات و رفع آن همراه با برنامه ریزی، می بایست زمینه ساز به اتحاد و همستگی در جامعه شود.

به گزارش نبأپرس سرگرد هادی حفیظی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهدی موعود(عج) شهرستان قدس در مراسم اجتماع بزرگ بسیجیان که در سالن فرهنگ و هنر باغ ملی برگزار شد، اظهار کرد: حرکت بسیج باید به حل مشکلات کشور شود و گره های اساسی را در شهرستان باز کند و باید کارشناسانه مسائل محله ها را احصا کرده و برای رفع این چالش ها با برنامه ریزی اقدام کرد و نتیجه این خدمات و کارها را مردم باید ببینند.


وی گفت: حضور بسیج در محلات و سطح شهر میبایست منجر به اتحاد و همبستگی شود و اگر اختلاف نظری بین مجموعه ها و گروه های مختلف وجود دارد با کمک عناصر بسیج وحدت در جامعه به وجود آید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرقدس با تاکید بر اخلاص در عمل افزود: اگر اقدامات به غیر از رصای الهی باشد، اثرگذار نخواهد بود و در مأموریت ها باید به این نکته توجه داشت و معنویت را در خود تقویت کرده و رشد دهیم.

سرگرد حفیظی با اشاره به اینکه در شناسایی خط مقابله با دشمن نباید درگیر مسائل حاشیه ای و بازی های سیاسی شد، افزود: بسیج نهاد فراجناحی است و با اقتدار و اخلاص در مسیر پیشرفت کشور باید حرکت کند تا منجر به تحول بزرگ در سطح شهرستان، استان و کشور شود.

 

این مراسم با حضور فرمانده و مسئول نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج مهدی موعود(عج)، امام جمعه، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، دادستان، جانشین فرمانده نیروی انتظامی، خانواده معظم شهدا، جمعی از اقشار مختلف بسیج و مسوولان شهرستانی و همراه با روایت گری برگزار شد و از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر و نخبگان برتر بسیجی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا