بیانیه ۲۰۰ نماینده: جهان به زودی شاهد فتح نهایی ملت مسلمان فلسطین خواهد بود

 بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کردند مبارزه مقدس ملت مسلمان و قهرمان فلسطین تا پیروزی تداوم خواهد یافت و جهان بشریت شاهد فتح نهایی خواهد بود.

 

به گزارش نبأپرس در جلسه علنی روز چهارشنبه(۶ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، «سیدمحسن دهنوی» بیانیه بیش از ۲۰۰ نفر از نمایندگان به مناسبت روز غزه را قرائت کرد.

در این بیانیه آمده است: نمایندگان مجلس شورای اسلامی همزمان با ایام روز غزه مصادف با ۲۹ دی ماه نماد مقاومت ضمن گرامیداشت این روز مهم و تاریخی که تجلیل غلبه جنود الهی بر جنود شیطان و تحقق وعده الهی بود بر حق مشروع جبهه مقاومت در فلسطین اشغالی برای تداوم نبرد همه‌جانبه و در تمامی سطوح تا آزادی کامل سرزمین فلسطین از بحر تا نحر تأکید می‌نمایند.

بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس تاکید کردند: در سیزدهمین سالگرد آن حماسه بزرگ از آنجا که جمهوری اسلامی ایران همواره حامی محور مقاومت و مردم قهرمان و مقاوم فلسطین بوده است و به منظور پاسداشت حماسه مقاومت مردم غزه در جنگ ۲۲ روزه از اولین سالگرد آن حماسه بزرگ و پیروزی و نصرت الهی روز ۲۹ دی ماه را روز ملی غزه نامگذاری نموده است.

در این بیانیه خاطرنشان شد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بار دیگر ضمن تجلیل از آن حماسه بزرگ و تاریخی یقین واثق دارند که ملت مسلمان و قهرمان فلسطین این مبارزه مقدس را تا پایان پیروزی نهایی تداوم خواهند داد و امت اسلامی و آزادی‌خواهان و عدالت طلبان جهان بیشتر از گذشته علیرغم تمامی توطئه‌های نظام استکباری از این مبارزه و نبرد حق‌طلبانه حمایت خواهند کرد و جهان بشریت به زودی شاهد فتح نهایی و زوال رژیم نژادپرست صهیونیست خواهد بود؛ ان‌شاء الله.

پس از قرائت این بیانیه شعارهای «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طنین‌انداز شد.


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + بیست =

دکمه بازگشت به بالا