تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری در شهرستان رباط کریم + تصاویر

مراسم تجلیل از نخبگان کنکور ۱۴۰۰ دبیرستان استاد مطهری با حضور مسئولان، دانش آموزان نخبه و والدین آنها در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی آموزش و پرورش  شهرستان رباط کریم برگزار شد.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، مراسم تجلیل از نخبگان کنکور ۱۴۰۰ دبیرستان استاد مطهری که با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان رباط کریم رئیس آموزش و پرورش شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر و برخی از مسئولان، دانش آموزان نخبه و والدین آنها در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی آموزش و پرورش رباط کریم برگزار شد.

امام جمعه شهرستان رباط کریم: یکی از مهم ترین مولفه های قدرت و اقتدار ، تولید علم و فن آوری است

امام جمعه شهرستان رباط کریم در این مراسم اظهار داشت؛ امروز یکی از مهم ترین مولفه های قدرت و اقتدار ، تولید علم و فن آوری بخصوص فن آوری های نوین است و کشور و ملتی که فاقد علم و دانش باشد نمی تواند عزیز مستقل و صاحب هویت و شخصیت باشد.

وی افزود:برای توسعه همه جانبه و پیشرفت باید جوانان عزیز با همت والای خود انحصار علمی را در جهان بشکنند‌ و جوانان ایران اسلامی در سایه روحیه اعتماد به نفس ملی و خود باوری کشور را در تولید علم و فن آوری از رتبه ۴۷ به رتبه شانزدهم ارتقاء داده اند که باعث غرور و افتخار است.

موفقیت و کسب رتبه برتر در کنکور سراسری ابتدای مسیر نخبگی است

نظام ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط کریم ضمن قرار گرفتن در آستانه ولادت خورشید یازدهم، امام حسن عسکری (ع) با قدردانی از زحمات کادر آموزشی در موفقیت های فردی دانش آموزان، با تاکید بر این که موفقیت و کسب رتبه برتر در کنکور سراسری ابتدای مسیر نخبگی است بر لزوم تداوم در فعالیت‌های علمی و آموزشی تأکید و بیان کرد: بايد شرايط استفاده از ظرفيت‌ های علمی این آینده سازان را برای توسعه شهرستان فراهم و سعي كنيم با تلاش‌ های بيشتر، دیار کریمان را به جايگاه واقعي خود در توليد علم برسانيم.

وی با اشاره به تعداد راه یافتگان دبیرستان دوم به دانشگاه های سراسری دولتی عنوان کرد: ۲۰۵ نفر جزو دانش آموزان پر افتخار شهرستان بوده اند که پنج نفر از تعداد مذکور رتبه دو رقمی و مابقی رتبه های سه رقمی کسب کرده اند. هم چنین تنها در مدرسه پسرانه نمونه دولتی شهید مطهری ۴۲ نفر با کسب رتبه تک رقمی حائز ورود به دانشگاه های برتر کشور شدند.
فرماندار رباط کریم گفت: از همه دانش آموزان در خواست دارم با تکیه بر ظرفیت و استعدادهای خود، مسیر کسب موفقیت در رشته های مورد علاقه خود را هموار کنند.
گفتنی است، تعداد ۶۰ نفر از دانش آموزان دبیرستان استاد مطهری در کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ شرکت نموده بودند که ۴۴ نفر رتبه قبولی را کسب کرده اند که از این ۴۴ نفر تعداد ۲۲ نفر رتبه زیر ۱۰۰۰ ( و ۵ نفر از این ۲۲ نفر رتبه زیر ۱۰۰ ) را از آن خود نمودند و در پایان این مراسم با اهدای لوح یادبود از رتبه‌های برتر شهرستان رباط کریم تقدیر شد.
تجلیل از رتبه نخبگان رباط کریمتجلیل از رتبه نخبگان رباط کریمتجلیل از رتبه نخبگان رباط کریمتجلیل از رتبه نخبگان رباط کریمتجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری در شهرستان رباط کریمتجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری در شهرستان رباط کریم

 

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 1 =

دکمه بازگشت به بالا