تصادف زنجیره‌ای در جاده اهواز _خرمشهر/ ۱۰ کشته تاکنون (+عکس)

در این سانحه رانندگی زنجیره‌ای ۵ دستگاه خودروی سبک و سنگین شامل؛ خاور حامل گوسفند، رانا، پژو، پراید و کامیون باهم برخورد کردند. مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس خوزستان از کشته شدن ۱۰ نفر در تصادف زنجیره‌ای ۵ خودرو در محور اهواز-خرمشهر خبر داد.

 

به گزارش نبأپرس عارف اصل شرهانی گفت: وقوع یک فقره سانحه رانندگی (تصادف) در محور اهواز-خرمشهر در ساعت ۷ و ۷ دقیقه صبح امروز به مرکز اورژانس ۱۱۵ اطلاع رسانی شد.

وی با بیان اینکه در این تصادف زنجیره‌ای ۵ دستگاه خودروی سبک و سنگین شامل؛ خاور حامل گوسفند، رانا، پژو، پراید و کامیون باهم برخورد کردند، افزود: ۹ نفر جان از کارگران جان خود را از دست دادند و ۵ نفر دیگر مصدوم شدند.

اصل شرهانی با اشاره به انتقال اجساد به سردخانه و مصدومان حادثه به وسیله آمبولانس‌های مرکز اورژانس به بیمارستان، اظهار داشت: خودروی رانا در آتش سوخت.

تعداد کشته‌های تصادف به ۱۰ نفر رسید

فرمانده پلیس راه خوزستان گفت: تعداد کشته های سانحه رانندگی زنجیره ای جاده قدیم اهواز به خرمشهر به ۱۰ نفر رسید.

سرهنگ رضا دولتشاهی اظهار داشت: با انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان های منطقه جاده اهواز – خرمشهر برای تردد خودروها پاکسازی شده و بر روی خودروها بازگشایی گردید.

وی علت اولیه حادثه را برخورد کامیون ایسوزو حامل احشام از سمت پهلو به مینی بوس حامل کارگران یک شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: راننده کامیون ایسوزو نیز در این سانحه رانندگی جان خود را از دست داد.

سرهنگ دولتشاهی گفت: کمیسیونی برای بررسی کارشناسی این حادثه تصادف تشکیل خواهد شد تا مقصر یا مقصران واقعی آن مشخص شوند.

 

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا