حذف موقت عوارض جاده تهران ـ پرند تا پایان سال+سند

نماینده مردم شهرستان‌های رباط‌کریم، بهارستان و شهر پرند گفت: مردم شهرستان‌های اسلام‌شهر، بهارستان و پرند تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ به صورت موقت از پرداخت عوارض معاف خواهند بود.

به گزارش نبأپرس از پرند، حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های رباط‌کریم، بهارستان و شهر پرند عصر امروز از حدف عوارضی جاده تهران تا پرند خبر داد و اظهار کرد: به دنبال جلسه اخیری که در شهر پرند با حضور علی نیکزاد نایب‌رییس مجلس شورای اسلامی به همراه معاونین وزرا برگزار شد و حاصل آن حدود ۲۷ مصوبه بود، از جمله آن‌ها حذف عوارض جاده ساوه برای مردم و ساکنین شهرهای اسلام‌شهر، رباط‌کریم و پرند بود.

وی گفت: امروز نامه حذف عوارضی را معاون وزیر به نایب رییس مجلس شورای اسلامی تحویل داده و ایشان نیز آن نامه را در اختیار من قراردادند که به موجب آن  مردم شهرستان‌های اسلام‌شهر، بهارستان و پرند از تاریخ نامه یعنی ۴ اسفند ۱۴۰۰ تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ به صورت موقت از پرداخت عوارض معاف خواهند بود.

نوروزی در خصوص موقتی بودن این مصوبه گفت: نظر ما به عنوان نماینده مردم این است که این مصوبه دائمی باشد و از شهرداران شهرهای اسلام‌شهر، رباط‌‌کریم و پرند می خواهیم تا با همکاری فرمانداران و اداره راه شهرستان بتوانند با نظارت و سرکشی و ایجاد گشت‌های راهداری برای رسیدگی به مشکلات جاده کمک کنند تا حذف این عوارض به صورت دائمی در آید.

وی در پایان گفت: در صورت حذف دایمی عوارض تهران تا پرند، اخذ عوارض جاده ساوه از بعد از پرند از رانندگان دریافت خواهد شد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا