حرکت کاروان خودرویی به مناسبت دومین سالگرد شهید سلیمانی در شهر پرند + فیلم و عکس

کاروان خودرویی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر پرند به حرکت در آمد.

به گزارش نبأپرس از پرند، به همت ناحیه مقاومت سپاه حیدر کرار (ع) و بسیج اقشار و اصناف شهر پرند، ظهر امروز کاروان خودرویی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر پرند از انتهای بلوار شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز و به سمت گلزار شهدای گمنام واقع در بوستان شهدای گمنام با حضور سرهنگ افشین ارشدی فرمانده سپاه حیدر کرار(ع) پرند ، فرماندهان حوزه های مقاومت و پایگاه های بسیج ، اقشار و اصناف و شهروندان شهر پرند حرکت کردند و این کاروان باشکوه در پرند برگزار شد.

سرهنگ ارشدی در گلزار شهدای گمنام شهر پرند ضمن گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: امروز کشور ما مدیون رشادت ها ، از خودگذشتگی ها و خون های ریخته شده شهدا و سردار دل ها و امثال حاج قاسم سلیمانی ها هست، آنها رفتند و از جان و مال و خانواده خود گذشتند و خون خود را در راه امنیت و آرامش کشور به ما هدیه کردند تا ما بتوانیم زندگی کنیم و آرامش و امنیت داشته باشیم.

وی با اشاره به ویژگی‌های سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، از نگاه مقام معظم رهبری و درس‌های نهفته در آن، گفت: رهبری پنج ویژگی را به طور خلاصه برای این شهید مطرح کردند و در ادامه هشدار دادند که مراقب باشید در این زمینه تحریف صورت نگیرد. ویژگی اول ایشان «تدبیر» شهید سلیمانی بود که او را اهل تدبیر، فکر، محاسبه و دقت در اندیشه دانستند. ویژگی دوم «عمل» ایشان بود که در مرحله تدبیر متوقف می‌ماندند و اهل اقدام بودند. ویژگی سوم «شجاعت» بود؛ میان اقدامات انواعی وجود دارد که اقدامات ایشان دارای ویژگی شجاعت بود. ویژگی چهارم «اخلاص» بود که تدبیر، عمل و شجاعت ایشان تماما همراه با اخلاص بود و ویژگی پنجم این بود که تمام این چهار عامل قبلی در حوزه «انقلاب و انقلابی‌گری» خلاصه می‌شد.

سرهنگ ارشدی در ادامه گفت: شهید سلیمانی یک سرباز مطیع رهبری بود که اهل سیاسی کاری نبود و هر کاری را برای رضای خدا انجام می داد و همین ویژگی سردار باعث شده بود که در بین همه از مسلمان و غیر مسلمان و هر حزب و گرایشی محبوب شود و واقعا سردار دل ها بود، چه در زمان حیات و زنده بودنش در قلب همه جا داشت ، چه در زمان شهادت و نبودنش، که تشییع میلیونی پیکر شهید سلیمانی نشانه ای از جایگاه او در بین مردم و جهانیان بود و همه در غم او به سوگ نشستند.

فرمانده سپاه حیدر کرار(ع) پرند در پایان خاطر نشان کرد: هر کسی به سهم و عشق و ارادت به سردار در دومین سالگرد این شهید بزرگوار اقدامات و کاری را انجام داد و ما هم به سهم و توان خود امروز با حضور عاشقان ولایت و عشق به سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی در این حرکت کاروان خودرویی شهر پرند شرکت کردیم و اینگونه دین خود را ادا کردیم.

 

حرکت کاروان خودرویی به مناسبت دومین سالگرد شهید سلیمانی در شهر پرند

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا