حضور مسئولان در اردوی آمادگی تیم ملی پاورلیفتینگ ایران در پرند + تصاویر

مسئولان شهر پرند با حضور و بازدید از تمرینات تیم در اردوی آمادگی تیم ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران در پرند با مربیان و اعضای تیم دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش نبأپرس از پرند، اردوی آمادگی تیم ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران در پرند امروز میزبان حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه پرند، حمیدرضا اله یاری شهردار پرند، سید عبدالله میرغیاثی رئیس دانشگاه آزاد واحد پرند، اعضای شورای اسلامی شهر پرند و سایر مسئولین بود.

اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ اعزامی ایران که به همت شهرداری پرند و شورای اسلامی شهر با همکاری و مشارکت هیأت پرورش اندام شهر پرند، دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند، جهت آمادگی تیم و شرکت در مسابقات آسیایی که از تاریخ ۳ لغایت ۹ دی ماه سال جاری با حضور ۲۰ کشور و ۸۷۳ ورزشکار این رشته ورزشی در استانبول ترکیه، مهیا گردید.

حجت الاسلام والمسلمین کاظمی در این دیدار ضمن قدردانی از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بیان داشت: حضور ملی پوشان در رشته های مختلف ورزشی در شهر جدید پرند، اتفاقات خوبی برای ورزش این شهر رقم خواهد زد و ضمن مطرح شدن نام پرند در سطح ملی، ارتباط موثری بین ملی پوشان و هیأت های ورزشی پرند فراهم می شود.

در ادامه مربی تیم ملی پاورلیفتینگ ضمن قدردانی از میزبانی شهرداری پرند، در خصوص وضعیت تیم ملی و روند مسابقات توضیحاتی ارائه داد.

گفتنی است سرپرستی تیم ملی پاورلیفتینگ اعزامی ایران، متشکل از ۴۰ ورزشکار جهت شرکت در این دوره از مسابقات، به عهده حمیدرضا اله یاری با سوابق متعدد مدیریتی و ورزشی را در کارنامه کاری خود می باشد که روز ۳ دی ماه سال جاری عازم استانبول ترکیه خواهند شد.

در پایان مسئولان شهر پرند ضمن حضور و بازدید از تمرینات تیم در اردوی آمادگی تیم ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران در پرند با مربیان و اعضای تیم دیدار و گفتگو کردند و با آرزوی موفقیت و سربلندی و پیروزی ورزشکاران در این مسابقات، برای کسب مدال افتخار تیم برای ایران اسلامی دعا کردند.

تصاویر اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ اعزامی ایران در پرند

انتهای پیام/

 


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا