در روز پرستار تقدیر مدیران سیاسی و عبادی از پرستاران بیمارستان رباط کریم

همزمان با روز پرستار، بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) رباط کریم میزبان مدیران سیاسی، عبادی و شهری منطقه بود تا بار دیگر ارج نهند، تلاش صدها پرستار و کادر درمان این مرکز درمانی که همچنان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و درمان بالینی بیماران همچنان، پیشتاز هستند.

به گزارش نبأپرس به نقل از روابط عمومی بیمارستان فاطمه الزهرا(س) رباط کریم، حجت السلام والمسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم با اشاره به اینکه پرستاری عشق ورزیدن به همنوع است، در سخنانی کوتا، تصریح کرد: پرستار با تحمل و انگیزه بالا، با صبر در برابر سختی ها و نگهداری از بیماران در جامعه انسانی نقش مهم و سازنده ای را به عهده دارد.

پرستاری تنها یک شغل و حرفه نیست و به نوعی عشق ورزیدن به همنوع است. حضرت زینب کبری(س) نیز یک پرستار بود و با صبر و بردباری در جریان کربلا و حوادث پس از آن، حماسه های تاریخی را خَلق کرد و نامگذاری روز پرستار به دلیل فداکاری آن حضرت، عملی برای ارج نهادن به خدمات این قشر زحمتکش جامعه است.

افزون بر این، «دکتر حامد اسدی شریف» مدیرعامل بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) نیز، ضمن قدردانی از تلاش پرستاران و کارکنان بیمارستان یادآور شد: مجموعه عوامل بهداشت و درمان به خصوص پرستاران، تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات درمانی به کار گرفته اند و به عنوان رزمندگان خط مقدم این جبهه، جان خود و خانواده هایشان را در معرض خطر قرار دادند تا بتوانند سلامت و تندرستی را به جامعه هدیه کنند.

گفتنی است، در مراسم گرامیداشت روز پرستار که با حضورامام جمعه، فرماندار، شهردار، نماینده فرمانده سپاه، رییس شورای اسلامی شهر و رییس شبکه بهداشت و درمان در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) برگزار شد، همچنین امام جمعه رباط کریم با حضور در بخش های مختلف بیمارستان از پرستاران پرتلاش و ایثارگر این مرکز درمانی، تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.

 

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا