دوره‌های آموزشی بررسی اندیشه‌های مقام معظم رهبری برگزار می‌شود

دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد که با هدف آشنایی مردم عرب‌زبان با ابعاد و زوایای مختلف اندیشه‌های ایشان، دوره‌های آموزشی را برگزار خواهد کرد.

به گزارش نبأپرس، دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد که دوره‌های آموزشی ویژه افکار ایشان را برگزار خوهد کرد.

این دفتردر کانال تلگرامی خود نوشت، بنیاد فرهنگی و پژوهشی انقلاب اسلامی – دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه‌ای- با هدف آشنایی مردم عرب‌زبان با ابعاد و زوایای مختلف اندیشه‌های ایشان، دوره‌های آموزشی را به صورت حضوری و مجازی آغاز خواهد کرد.

در این پیام آمده است که پس از اتمام این دوره‌ها، به همه شرکت کنندگان گواهینامه رسمی داده خواهد شد.

در این دوره‌ها، گروهی از پژوهشگران، اندیشمندان حوزوی و شخصیتهای دانشگاهی متخصص در اندیشه امام خامنه ای از کشورهای مختلف، ارائه دروس آموزشی را بر عهده دارند.

دفتر نشر آثار مقام معظم رهبری تأکید کرد، مرکز انقلاب اسلامی، دوره‌های آموزشی ویژه‌ای را برای آماده‌سازی پژوهشگران و اساتید به منظور تحصیل و تدریس در حوزه اندیشه‌های حضرت آیت الله خامنه‌ای برگزار می‌کند. شایان ذکر است که برخی از این دوره‌های تخصصی هم‌اکنون در حال برگزاری است.

این در حالی است که شرکت در دوره های عمومی رایگان بوده و جزئیات دوره‌های تخصصی، نحوه ثبت نام و زمان دقیق برگزاری، متعاقبا اعلام خواهد شد.

برای دنبال کردن فعالیت‌های مرکز انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، مخاطبان می‌توانند به صفحات زیر در شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنند:

فیسبوک:

https://www.facebook.com/khameneilearning

اینستاگرام:

https://www.instagram.com/khameneilearning

تلگرام:

https://t.me/khameneilearning

یوتیوب:

https://youtube.com/channel/khameneilearning

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هشت =

دکمه بازگشت به بالا