رزمایش کمک مومنانه با توزیع 2000 بسته معیشتی در پرند برگزار شد + تصاویر

عصر امروز به مناسبت عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) در رزمایش کمک مومنانه سپاه حیدر کرار (ع)، 2000 بسته کمک معیشتی بین نیازمندان و افراد کم برخوردار شهر پرند توزیع شد.

به گزارش نبأپرس از پرند، عصر امروز همزمان با سالروز عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) ، مراسم رزمایش کمک مومنانه با حضور سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران، سرهنگ افشین ارشدی فرمانده سپاه حیدر کرار(ع) شهر پرند، رحیم علیش پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم، حمیدرضا اله یاری شهردار و اعضای شورای شهر، مدیران دفتر امام جمعه و سایر مسئولان شهر برگزار شد و طی این مراسم 2000 بسته کمک معیشتی بین نیازمندان و افراد کم برخوردار شهر پرند توزیع شد.

سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران ضمن گرامیداشت و تبریک ایام ماه رجب و عید مبعث رسول اکرم (ص) در مراسم رزمایش کمک مومنانه شهر پرند اظهار کرد: هرگاه مومنین کنار هم جمع شوند گرمای وجود آنها به آسمان می رود و  این کمک مومنانه حکم جمع شدن مومنین دور هم می باشد که کمک همه شما مردم و مسئولان و خیرین به عنوان مومنین خدا با گرمای دل ها به آسمان می رود و این کار شما رضای خدا را در بر دارد.

وی با بیان اینکه شرایط بیماری کرونا و تحریم ها موجب نیازمندی برخی از مردم شده است افزود: نمایش کمک به نیازمندان نیز جزیی از کار فرهنگی است و ما از کسانی که از ما سبد معیشتی می گیرند شرمنده هستیم که بضاعت کمی را تقدیم شان می کنیم .

ذوالقدر با آماری مبنی بر کمک های مومنانه در سراسر کشور عنوان کرد: از ابتدای کرونا تاکنون بیش از یک میلیون و سیصد هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است همچنین یک‌ میلیون تن مرغ نیز توزیع شده است.

فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران از مشارکت همه مردم مومنین متمولین در امر کمک مومنانه خبر داد و گفت: برخی در جبهه سلامت برخی و بعضی در دفاع از حرم جهاد می کنند اما مومنانی هم هستند که با مالی که دارند در راه خدا جهاد می کنند و ما به کمک همین مردم بر تمامی مشکلات فایق می آییم.

وی با بیان اینکه از ابتدای کرونا یکصد میلیون ماسک تولید و توزیع شده است ادامه داد: حدود ۷ هزار جهیزیه تقدیم عروس دامادهای شد که معطل جهیزیه بودند تا زندگی مشترک خود را آغاز کنند همچنین ۹ هزار گوسفند قربانی برای نیازمندان انجام شده است و این کمک ها بی بدیل است و در هیچ کجای دنیا دیده نمی شود.

ذوالقدر در ادامه افزود: کشورهایی که ادعای تمدن دارند خود را در دوران کرونا به دنیا نشان دادند و بعضاً مردم آنها یک ماسک را از دست هم می ربودند و کپسول اکسیژن را که امانت در دستشان بود به سرقت می بردند و امروز کسانی که فکر می کنند ناجی جهان هستند بیشترین آمار فوتی از بیماری کرونا را دارا هستند.

وی تصریح کرد: فداکاری طلاب دینی ما در تدفین بیماران کرونایی کاری بسیار ارزنده بود چرا که هیچ کجای دنیا نگرانی بابت غسل و کفن کردن فوتی های ناشی از کرونا نداشتند.

فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران گفت: مردم ما در همه شرایط های سخت سیل، زلزله و بیماری کرونا به میدان می آیند و از این بابت کسانی بودند که باغ های خودشان را وقف کردند تا میوه ها بصورت آب میوه در اختیار بیماران قرار بگیرد .

وی با بیان اینکه مردم در تمام صحنه ها تحریم، بیکاری صبورانه فشارها را تحمل کردند اظهار کرد: مردم کشور ایران بیش از ۴۸ توطئه و فتنه های مختلف را پشت سر گذاشتند و ما قدردان این مردم عزیز هستیم.

سردار ذوالقدردر پایان با اشاره به حرکت جهادی نسبت به کمک مومنانه در شهر پرند بیان داشت: امروز در شهر پرند ۳۰ تن محموله برنج به نیازمندان توزیع می شود که اگر چه نیاز بیشتر است اما همین قدر هم کار بسیار مهمی است که در توان ما بوده و مهم این است که مردم بدانند ما در کنار آنها هستیم.

گفتنی است در این مراسم سرهنگ افشین ارشدی فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) شهر پرند، پیرامون رزمایش کمک مومنانه و بسته های معیشتی توزیعی در شهر پرند و اجرایی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در موضوع جهاد تبیین دقایقی سخنرانی کرد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یک =

دکمه بازگشت به بالا