سخنرانان سمپوزیوم علمی «هنر تطبیقی ، تطبیق هنری» معرفی شدند + پوستر

دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره ، انجمن علمی هنر و ادبیات تطبیقی ایران، انجمن علمی هنرهای نمایشی ایران و فرهنگستان هنر وبینار سمپوزیوم علمی «هنر تطبیقی و تطبیق هنری» را در تاریخ سه شنبه سوم اسفند ماه 1400برگزار می کند.

به گزارش نبأپرس، دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره ، انجمن علمی هنر و ادبیات تطبیقی ایران، انجمن علمی هنرهای نمایشی ایران و فرهنگستان هنر وبینار سمپوزیوم علمی آئین گشایش «هنر تطبیقی و تطبیق هنری» را در تاریخ سه شنبه سوم اسفند ماه سال 1400 ساعت 9 با حضور مدیران ، مسئولین و برگزار کنندگان برپا می شود.

این سمپوزیوم در چهارپنل برگزار می شود. در پنل نخست از ساعت 9:30 تا 11:30 دکتر حسن بلخاری (عضو هیات علمی دانشگاه تهران) و دکتر هادی نظری منظم (عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس) مباحثی را پیرامون نظریه ها و روش های جدید در حوزه هنر و ادبیات تطبیقی مطرح خواهند کرد. دبیر این پنل نیز دکتر محمدرضا حاجی آقابابایی (عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی) خواهند بود. در پنل دوم با تکرار همین موضوع از ساعت 12 تا 14 دکتر امیر نصری( عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی) و دکتر احمد شاکری (عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی) سخنرانی خواهند داشت که دبیر این پنل نیز دکتر مسعود فرهمند فر (عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی) هستند.

در پنل سوم که به صورت اختصاصی به موضوع ادبیات نمایشی تطبیقی می پردازد؛ دکتر بهروز محمودی بختیاری (عضو هیات علمی دانشگاه تهران) و دکتر پرستو محبی(عضو هیات علمی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی) بحث خود را مطرح خواهند کرد و دبیر این پنل نیز دکتر رامتین شهبازی (معاون دانشکده هنر دانشگاه سوره) خواهد بود.

در پنل نهایی نیز که عنوان تئاتر تطبیقی را بر خود دارد؛ دکتر مجید سرسنگی (عضو هیات علمی دانشگاه تهران) و دکتر محمد حسین ناصربخت (عضو هیات علمی دانشگاه هنر) یخنرانی کرده و دکتر عرفان ناظر (پژوهشگر و مدرس تئاتر) دبیر پنل خواهد بود.

سخنرانان سمپوزیوم علمی «هنر تطبیقی ، تطبیق هنری» معرفی شدند

گفتنی است این سمپوزیوم به صورت آنلاین در آدرس http://panel.soore.ac.ir/join/7de2q روز سه شنبه سوم اسفند سال 1400 از ساعت 9 تا 19 برگزار خواهد شد همچنین ورود به این برنامه برای عموم آزاد است.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا