سخنگوی ارشد نیروهای مسلح: آمریکا را بزرگ‌ترین کشور تروریست‌پرور جهان می‌دانیم

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه بزرگ‌ترین کشور تروریست‌پرور جهان و غارتگر اموال مردم و مظلومان عالم آمریکاست، گفت: هیچ ناامنی در عالم اتفاق نمی‌افتد مگر آنکه آمریکا در آن دست داشته باشد.

به گزارش نبأپرس، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشور صبح امروز در آیین اختتامیه و مراسم تقدیر از برگزیدگان و هنرمندان برتر سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: از هنرمندان کشور برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس، فرهنگ ظلم‌ستیزی، فرهنگ مقاومت و فرهنگ استکبارستیزی تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه هنر از دیدگاه اسلام سه بخش ارزشی، بدون ارزش و ضدارزش است گفت: ارزشی بودن هنر در آن است که انسان را به آخرت نورانی هدایت کرده و بسترساز سعادت انسان باشد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشور با اشاره به اینکه هنر ارزشی به دنیا ختم نمی‌شود و برای رسیدن انسان به کمال است افزود: اصل پاداش هنر ارزشی ذخیره آخرت است و آن روزی که همه نیازمند خواهند بود و ثمره خواهد داد.

وی با بیان اینکه هنر بی‌ارزش بی‌هدف و بی‌مقصد است ادامه داد: هنر ضدارزش هنری است که مبانی دینی را تضعیف و حماسه‌سازان را تحقیر می‌کند؛ هنر ضدارزشی مبانی و اصول ارزش‌های اسلامی و انقلابی را نشانه گرفته است.

سردار شکارچی با اشاره به اینکه پای یک هنرمند ارزشی را باید بوسید و سر تعظیم در مقابل او فرود آورد گفت: شهید سلیمانی به عزت نرسید مگر آنکه شهید بود و صاحب تزکیه نفس شد و ریاکار نبود.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی متواضع و مردمدار، معلم و متعلم و صاحب تفکر و اندیشه بود افزود: شهید سلیمانی اگر در محفلی حضور پیدا می‌کرد نورانیت در آن موج می‌زد و شهید سلیمانی محصول برکت الهی و پرورش یافته مکتب اسلام ناب محمدی بود.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشور با اشاره به اینکه امروز دشمن از شهادت شهید سلیمانی بیشتر ضرر کرده تا زمانی که فرماندهی جبهه مقاومت را برعهده داشت بیان کرد: یکی از ویژگی‌های بسیار مهم حاج قاسم سلیمانی التزام عملی به فرامین ولایت بود.

وی با بیان اینکه حاج قاسم مانند بعضی‌ها نمی‌گفت چشم، اما عکس آن عمل کند بلکه با تمام ظرفیت به‌دنبال محقق کردن فرمان ولی بود گفت: ای کاش همه مسئولان کشور در برابر امر ولی مانند حاج قاسم بودند و قطعاً مشکلات امروز را نداشتیم.

سردار شکارچی با اشاره به اینکه ولی فقیه رکن اساسی پیوند امت و شریعت است و اگر حرفش زمین بماند همه آسیب می‌بینند تصریح کرد: بارزترین شاخصه شهید سلیمانی ولایت‌باوری اوست و هر ملتی که با ولی‌فقیه پیوند بخورد پیروز است و هر ملتی که از ولی فقیه فاصله بگیرد مجبور به تحمل سختی‌ها، رنج‌ها و شکست است.

وی با بیان اینکه رژیم جنایت‌پیشه آمریکا با پررویی تمام، شهید سلیمانی را ترور کرد و چهره واقعی خود را به‌عنوان بزرگ‌ترین رژیم تروریست‌پرور جهان نشان داد گفت: بزرگ‌ترین کشور تروریست‌پرور جهان و غارتگر اموال مردم و مظلومان عالم آمریکاست.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشور با اشاره به اینکه هر ناامنی در کره خاکی نشانی از آمریکای جنایتکار دارد افزود: هیچ ناامنی در عالم اتفاق نمی‌افتد مگر آنکه آمریکا در آن دست داشته باشد.

وی با بیان اینکه حاج قاسم تشنه شهادت بود و یکی از دلایلی که مکتب شهید سلیمانی به عالم مخابره می‌شود همان پلیدی رژیم آمریکا و نفرت مردم جهان از آمریکا و جنایات این رژیم است گفت: یکی از لشکریان گسترش‌دهنده مکتب شهید سلیمانی هنرمندان هستند که با خلق آثار هنری حاج قاسم را معرفی می‌کنند.

سردار شکارچی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی با آحاد مردم مهربان و دلسوز بود اما در برابر دشمن، راسخ، شجاع و شکست‌ناپذیر همانند آیه قرآن بود گفت: کدام حیوان درنده‌ای را در دنیا می‌شناسید که مانند داعش فرزند را مقابل مادرش سر از بدنش جدا می‌کند.

‌وی با بیان اینکه چه کسانی این حیوان درنده را تجهیزات داده و پشتیبانی کردند و شهید سلیمانی مقابل این حیوان درنده داعش ایستاد و آن را نابود کرد افزود: باید مراقبت کرد جای شهید و جلاد عوض نشود.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشور با اشاره به اینکه تروریسم‌پرورترین کشور عالم ادعا می‌کند که شهید سلیمانی را به‌عنوان یک تروریسم، ترور کرده است گفت: امروز جهاد در عرصه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ترویج مکتب شهید سلیمانی است.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا