سردار اشتری: امنیت و آرامش مردم خط قرمز نیروهای مسلح است

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه ‌خط قرمز نیروهای مسلح امنیت و آرامش مردم است، گفت: با تمام توان مقابل عناصر نامطلوب ایستادگی خواهیم.

به گزارش نبأپرس، یادواره 608 شهید نظم و امنیت خوزستان  امروز با حضور سردار اشتری، فرمانده کل انتظامی کشور، استاندار و فرمانده سپاه ولی عصر خوزستان، نماینده مردم خرمشهر و برخی دیگر مسئولان محلی و خانواده شهدای امنیت در خرمشهر برگزار شد.

‌در ابتدای این آیین سردار اشتری با بیان اینکه خط قرمز نیروهای مسلح امنیت و آرامش مردم است، اظهار داشت: درصورتی که دشمن بخواهد خللی در امنیت کشور وارد کند و آن را مورد هدف قرار دهد با اقتدار و جدیت با آن مقابله و برخورد خواهیم کرد.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به فتنه‌پراکنی‌های دشمن عنوان داشت: دشمنان ایران اسلامی همواره در تلاش‌ هستند امنیت و آرامش مردم را برهم بزنند اما این‌ها باید بدانندکه نیروی انتظامی با امکانات پیشرفته در مقابل این عناصر نامطلوب ایستادگی خواهد کرد.

وی به حضور همیشگی مردم در صحنه‌های مختلف کشور برای حمایت از کشور اشاره داشت و گفت: حضور مردم در شرایط، زمان‌های مختلف  حمایت فرزندانشان در سنگر امنیت سبب خنثی شدن توطئه‌های دشمن شد؛ چرا که غیرت دینی تنها مختص به قشر، شخص و دوره‌ای خاص نیست، در حقیقت رزمندگان و شهدای دفاع مقدس به عنوان مصادیق برجسته غیرت دینی به شمار می‌روند.

در ادامه سردار محمد صالحی تصریح کرد: ایثار و از خودگذشتگی از مرز تا مرکز شهرها است، نیروهای حفظ امنیت در همه نقاط کشور برای آسایش و امنیت جانفشانی می‌کنند.

فرمانده انتظامی خوزستان ابراز داشت: در یادواره 608 شهید نظم و امنیت خوزستان جا دارد که از خودگذشتگی مادران و همسران را فراموش نمی‌کنیم.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا