سردار فدوی: آمریکا به‌دنبال ایجاد توان بازدارندگی مقابل ایران است

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکا به دنبال ایجاد توان بازدارندگی مقابل ایران است، گفت: وقتی قواعد قرآنی رعایت شود، یمنی‌ها بر جبهه متحد کفر و باطل از قبیل کشورهای ضعیف جنوبی خلیج فارس، اروپایی‌ها، آمریکایی‌ها و حتی آفریقایی‌ها غلبه می‌کنند.

به گزارش نبأپرس، سردار دریادار پاسدار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سی و نهمین سالگرد شهادت سردار «حسن باقری» و روز اطلاعات و عملیات اظهار داشت: در دفاع مقدس، بعد از مدت کمی رزمندگان ما به‌واسطه توکل به خداوند توانستند بر دشمن غلبه کنند و این هم وعده خداوند است که فرموده اگر دستوراتی که دادم را اطاعت کنید، شما را یاری می‌کنم.

وی افزود: چند روز دیگر وارد چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می‌شویم و این در حالی تحقق می‌یابد که خبیث‌های عالم در 24 بهمن 1357 به‌صورت سازمان‌یافته به سردمداری آمریکا، به ما حمله کردند به نحوی که 87 کشور در طول هشت سال دفاع مقدس در جبهه مقابل ما قرار داشتند و تنها دو کشور سوریه و کره شمالی میان آن‌ها نبودند؛ در واقع هر کشوری مقابل ما قرار داشت.

جانشین فرمانده کل سپاه در مقایسه‌ای میان توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران و آمریکا، بیان کرد: بودجه نظامی آمریکا 80 میلیارد دلار است و حتی به لحاظ علمی و تکنولوژی هم آن‌ها در رتبه‌های بالاتری قرار دارند، ولی در کسب نتایج، این موضوع برعکس است؛ امروز از نظر اقتصادی هم با توجه بیشتر به قواعد الهی و مبنا قرار ندادن دستورالعمل‌‌های دیگر، می‌توانیم شرایط بهتر اقتصادی را در جامعه شاهد باشیم.

سردار فدوی تأکید کرد: بزرگداشت روز‌های جنگ هرچند مهم است، اما از آن مهم‌تر درس‌هایی است که از آن وقایعِ روی داده باید بگیریم. وقتی قواعد قرآنی رعایت شود، یمنی‌ها بر جبهه متحد کفر و باطل از قبیل کشور‌های ضعیف جنوبی خلیج فارس، اروپایی‌ها، آمریکایی‌ها و حتی آفریقایی‌ها غلبه می‌کنند و این نشان می‌دهد که اگر به وعده‌های خداوند ایمان داشته باشیم، نتایج به بهترین نحو رقم خواهد خورد.

وی اظهار داشت: سال آینده روز نهم بهمن مصادف با سالروز شهادت حسن باقری، به‌عنوان روز اطلاعات عملیات در سپاه نام‌گذاری خواهد شد.

دریادار فدوی گفت: آخرین وزیر دفاع دولت «اوباما» در پایگاه الظفره امارات ایستاد و در حالی که جلوی آن پهپاد «گلوبال هاوک» قرار داشت، گفت که ما و هم‌پیمانان منطقه خلیج فارس و فرامنطقه‌ای به دنبال ایجاد توانی هستیم تا در برابر ایران بازدارنده باشد. این بیانگر قدرتی است که جمهوری اسلامی ایران به آن دست یافته؛ قدرتی که باعث شده تا دشمنان به دنبال ایجاد توان بازدارندگی در برابر ایران باشند.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: آن‌چه مربوط به انقلاب و روز‌های قبل جنگ و دوران دفاع مقدس می‌شود به نسل حاضر منتقل شده است که درباره صحت این ادعا می‌توان به نقش‌آفرینی مدافعان حرم اشاره کرد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا