سرلشکر سلامی: مسیر “جهاد” حاج قاسم را با عزت ادامه می‌دهیم

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ارمغان شهید سلیمانی عزت بخشی به امت اسلام بود و ما اجازه نفوذ دشمن به سرزمین‌های اسلامی را نخواهیم داد و این راه ادامه دارد.

به گزارش نبأپرس ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز در گلزار شهدای کرمان و در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت در جمع خبرنگاران با اشاره به وظیفه مردم و مسئولان نسبت به حاج قاسم و مکتب شهید سلیمانی اظهار داشت: من معتقد هستم که مردم ما به زیبایی وظیفه و تکلیف خودشان را در قبال خون همه شهدای انقلاب، شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای حرم، امنیت و سلامت کشور به ویژه قافله سالار این شهیدان فرمانده رشید و دلاور سپاه اسلام به خوبی می‌دانند.

وی با بیان اینکه نیاز نیست که ما راه را برای مردم مشخص کنیم گفت: مردم می‌دانند که راز اصلی عزت و سرافرازی سردار شهید ما حاج قاسم سلیمانی هم قبل و هم بعد از شهادت، در اطاعت از ولی‌فقیه و رهبر عظیم الشان انقلاب است.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه با این می‌توان راه را پیمود، آموخت و مسیر را خوب طی کرد افزود: با پیروی از مکتب شهید سلیمانی و اطاعت از ولایت می‌توان سعادت مسلمان را تضمین و آزادی آنها از سیطره سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی غرب را تضمین کرد.

وی با بیان اینکه راه شهید سلیمانی، راه جهاد بود ادامه داد: راه شهید سلیمانی راهی است که مسلمان می‌توانند با حرکت و جوشش و با حضور در صحنه‌های سخت از حیثت و اعتبار خود دفاع کرده و دنیایی آزاد، با کرامت، عزیز و سربلند برای خودشان بسازند.

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه ارمغان شهید سلیمانی عزت بخشی به امت اسلام بود گفت: پیام ما به دشمنان اسلام این است که ما راهمان را ادامه داده و از عزت، استقلال، آزادی و اسلاممان دفاع کرده و اجازه نفوذ دشمن و عوامل آن را به سرزمین‌های اسلامی نخواهیم داد و این راه ادامه دارد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا