شهردار رباط‌کریم معارفه شد + تصاویر

آیین تکریم ومعارفه شهردار رباط کریم با حضور مسئولان درسالن مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی شهر رباط‌کریم برگزار شد.

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم، در این مراسم که باحضور مسئولان استانی، شهری، شهرستانی ومردم رباط کریم در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار گردید ، ضمن تقدیر از زحمات اصغر پارسا شهردار سابق رباط کریم، یونس غفاری به عنوان شهردار جدید رباط کریم معارفه شد.

مدیران شهرداری در پروژه های عمرانی رعایت عدالت را داشته و از بخشی نگری پرهیز کنند

حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه شهرستان در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج با بیان اینکه اجرای برنامه ها در شهرداری و شورای شهر نیاز به همکاری همه جانبه مدیران دارد گفت : مدیران باید نسبت به رعایت عدالت ، برنامه ریزی دقیق و تعیین اولویت ها بویژه در حوزه عمران شهری اهتمام ویژه ای داشته و از بخشی نگری بپرهیزند.

وی یکی از مهم ترین ابزار های دست یابی به توسعه پایدار را در آمد پایدار دانست و گفت: ایجاد منابع در آمدی پایدار یکی از مسائل مهم در اداره امور شهر است.

امام جمعه رباط کریم در پایان از زحمات و خدمات شبانه روزی شهردار سابق اصغر پارسا و همچنین سر پرست شهرداری قاسم زاده تشکر نموده و برای یونس غفاری شهردار جدید رباط کریم در مسیر خدمت به شهروندان آرزوی موفقیت کردند.

شهردار ، بسیجی وار، راست قامت و انقلابی در کنار مردم برای مردم جهادی و شبانه روزی کار کند

نظام ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط کریم در آیین معارفه شهردار رباط کریم ، ضمن گرامیداشت و تبریک هفته بسیج با قدردانی از زحمات شهردار سابق و مسئول امور پیگیری های شهرداری، با آرزوی موفقیت برای مدیر جدید شهری بیان کرد: شایسته است شهرداری که ، در هفته بسیج بر روی کار آمده، بسیجی وار، راست قامت و انقلابی در کنار مردم برای مردم جهادی و شبانه روزی کار کند.

وی در ادامه با اشاره به وحدت رویه بین مسئولان برای هر چه بهتر اداره شدن شهر و خدمت رسانی به شهروندان افزود: امروز کلید مدیریت شهر به یونس غفاری، شهردار کهن شهر رباط کریم واگذار شد و امیدواریم همه مسئولان شهری و شهرستانی با وحدت عمل، وحدت نظر و برنامه های اثرگذار با سرلوحه قرار دادن قانون، برای رسیدن به پیشرفت و آبادانی شهری، یار و یاور شهردار بوده و با حفظ تعامل و برگزاری نشست‌های هم‌ اندیشی شهر را به سمت توسعه بیشتر برای برآورده شدن مطالبات به حق مردم، رهنمون کنند.

اعتماد مسئولان وظیفه ما را سنگین تر کرده است

یونس غفاری شهردار جدید رباط کریم در مراسم معارفه خود ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تشکر از اعتماد شورای شهر ومسئولان ذیربط اظهار داشت: این رویداد بزرگ را به فال نیک گرفته و با تفکر و روحیه بسیجی برای مردم این دیار خدمت خواهیم کرد و این اعتماد وظیفه بنده و شهرداری رباط‌کریم را سنگین تر کرده است.

غفاری ضمن قدردانی از زحمات اصغر پارسا شهردار سابق و همچنین قاسم زاده، سرپرست شهرداری در طی 4 ماه گذشته، از اهداف و برنامه های پیش رو توضیحاتی ارائه نمود و گفت: قطعا شرایط کنونی شهرداری رباط کریم با بدهی سنگینی که دارد شرایط خوبی نیست و برای مدیریت چنین شرایطی نیاز به همکاری اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همکاران عزیزم در شهرداری رباط کریم دارم.

وی به ایجاد درآمدهای پایدار اشاره کرد و بیان داشت: ایجاد درآمدهای پایدار یکی از برنامه های مهم بنده است و حتما باید در رابطه با ایجاد چنین درآمدهای پایداری، فکری اساسی کرد و در این راه حتما از بخش خصوصی استفاده خواهیم کرد.

غفاری با اشاره به بودجه 216 میلیارد تومانی شهرداری در سال 1400 گفت: در طی 8 ماه گذشته، تقریبا 56 درصد این بودجه محقق شده است که در حال حاضر کمتر از 4 ماه وقت باقی مانده است تا 44 درصد مانده را محقق سازیم و قطعا شرایط سختی در پیش رو داریم.

شهردار رباط کریم از دریافت مطالبات شهرداری خبر داد و افزود: حتما منابع مالی را پیگیری و به مطالبات شهرداری بصورت ویژه رسیدگی خواهیم کرد.

سکاندار مدیریت شهری رباط کریم از منابع انسانی نیز توضیحاتی ارائه داد و اظهار داشت: شهرداری رباط کریم مثل بسیاری از شهرداریهای با کثرت نیروی انسانی مواجه هست و هر ماه باید نسبت به پرداخت حقوق و مزایای هزار نفر کارمند و کارگر رسمی، پیمانی، شرکتی و حجمی اقدام نماید که مبلغ قابل توجهی است اما امیدوارانه و به یاری خدا حرکت خواهیم کرد.

این مقام ارشد مدیریت شهری به تشریح برنامه های عمرانی خود پرداخت و خاطرنشان ساخت: کمربندی ضلع غربی آلارد و نیز کمربندی سبز شمالی که بنام آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) نامگذاری شده است ادامه پیدا خواهد کرد تا از بار ترافیکی داخل شهر کاسته شود.

وی از انقلاب آسفالت معابر شهری خبر داد و اذعان داشت: اقدامات گسترده ای در خصوص آسفالت معابر شهر در نظر داریم و با تمام توان سعی خواهیم کرد شهری پویا و الکترونیکی همراه با شفافیت کاری، انضباط مالی، فسادستیزی، سرسبزی و زیبا با خدمات دهی مناسبی را خواهیم ساخت.

غفاری ایجاد درآمد پایدار، شفافیت، انضباط مالی،فسادستیزی، مدیریت بهینه پسماند، کمربند سبز شهر رباط کریم، رسیدگی به زیرگذر های ۵گانه شهر، ساماندهی تابلوهای شهری و صنوف را ازدیگر برنامه های مدیریت شهری برای آینده رباط کریم خواند و افزود: برای نیل به اهداف وبرنامه های تعیین شده نیازمند یک همگرایی جمعی هستیم و برای آبادانی وتوسعه شهری به همه مجموعه های ذیربط چشم یاری داریم تابتوانیم شهری در خور شان نام رباط کریم ومردم عزیز آن داشته باشیم.

 

تصاویر آیین معارفه شهردار رباط کریم

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا