شوراهای اسلامی شهرستان رباط‌کریم شفاف سازی کنند

رئیس دادگستری شهرستان رباط‌کریم گفت: شوراهای رباط‌کریم،نصیرشهر،پرند،اقدامات و عملکردخود را شفاف به شهروندان اطلاع رسانی کنند.

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم، محمدرضا قویدل رئیس دادگستری شهرستان رباط‌کریم عنوان کرد:طی نامه‌ای به روسای شوراهای اسلامی شهرهای رباط‌کریم،نصیرشهر،پرندونظر به تکلیف مقرر در ماده 84 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی،موظف هستند باراه اندازی پایگاه رایانه ای،زمینه اطلاع رسانی عمومی شهروندان رابه طورمستمر از تمامی مصوبات،تصمیمات،عملکرد،بودجه،هزینه ودرآمد خود فراهم نمایند.

محمدرضا قویدل با تاکید به رؤسای شوراهای اسلامی سه شهر شهرستان رباط‌کریم در نامه ارسالی بیان داشت:این اقدام موجبات سلامت و شفافیت عملکرداعضای شورای اسلامی شهر را فراهم می‌آورد لذا مقتضی است در اسرع وقت نسبت به اجرایی کردن تکلیف قانونی گفته شده اقدام نمایند.

وی در پایان افزود: در صورت تعلل یا امتناع از انجام و تکلیف قانونی مطرح شده موضوع در اجرای ماده ۵۷۶ قانون مجازات اسلامی و دستورالعمل صادره از سوی ریاست معظم قوه قضائیه دائر بر «مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن» قابلیت تعقیب و پیگیری خواهد داشت.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا