مدیریت یکپارچه با تعامل و تفاهم مدیران شهر پرند رقم خورد + تصاویر

تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت عمران شهر جدید پرند و شهرداری پرند صبح امروز با امضای محسن وطن خواهی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند و حمیدرضا اله یاری شهردار شهر پرند در زمینه ارائه خدمات شهری در دفتر شهردار منعقد گردید.

به گزارش نبأپرس از پرند، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اعلام این مطلب اظهار کرد: با گذشت حدود شش سال از مذاکرات جدی با شهرداری پرند در خصوص تحویل و تحول خدمات مشترک در فازهای شهر پرند که بین شرکت عمران و شهرداری وجود دارد و همچنین با انتصاب و معارفه ‌چندین شهردار اما متاسفانه اتفاقی مثبت و اجرایی در این زمینه صورت نپذیرفت.

وی افزود: امروز با حضور شهردار جدید پرند که نشان داد ، از روز نخست فعالیت رسمی خود ، اهل تعامل و همکاری مشترک است دو تفاهم نامه فی ما بین شرکت عمران شهر جدید پرند و شهرداری پرند انجام شد که در چند سال اخیر بی سابقه بوده است. این نشان دهنده این است که حمیدرضا اله یاری شهردار پرند اهل کار و عمل بوده است و این نوید بخش روزهای خوب برای این شهر و شهروندان است.

محسن وطن خواهی با اشاره به تفاهم نامه مذکور بیان کرد: این تفاهم نامه در قالب صورتجلسه به امضا رسیده است و همچنین قرار است موارد آن در صحن علنی شورا مطرح گردد و گام های بعدی برای تحویل فازهای ۴،۳ و….. رخ دهد. گمان می کنم با نگرش های مثبت این گره که چندین سال بین شرکت عمران و شهرداری بوده است گشوده شود ومابقی اقدامات نیز به موقع صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت عمران پرند در پایان خاطر نشان کرد: شرکت عمران شهر جدید پرند به عنوان نهادی که این شهر را به نیابت از دولت احداث کرده است همیشه آمادگی دارد که در راه حفظ و اعتلای این شهر کوشا باشد و امیداوریم با همکاری متقابل شرکت عمران و شهرداری ، با شعار شهر خوب شهروند خوب و زندگی خوب شاهد تحولات بسیار بزرگتری باشیم.

گفتنی است مواردی که بر اساس این تفاهم نامه ها مورد تعامل و اقدام و قابل اجرا می باشد عبارتند از: واگذاری مجموعه ورزشی فرهنگی انقلاب اسلامی به شهرداری پرند و همچنین تعیین تکلیف صدور پروانه های ساخت و ساز امضا شد تا پس از مدت ها، فصل جدیدی از همکاری و تعامل سازنده بین مجموعه مدیریت شهری و شرکت عمران آغاز شود.

بر اساس مفاد این تفاهم نامه، مجموعه ورزشی فرهنگی انقلاب اسلامی واقع در فاز ۶ به شهرداری پرند واگذار گردید و همچنین شرکت عمران پرند متعهد شد از این پس هیچگونه پروانه ساخت صادر نکند و پیش مجوز های این شرکت در پروژه های اقدام ملی و طرح جهش مسکن از درجه اعتبار ساقط و پروانه های ساختمانی جهت پروژه های فوق از سوی شهرداری صادر گردد.

حمیدرضا اله‌یاری شهردار پرند طی مدت کوتاهی که سکانداری مدیریت شهری را بر عهده گرفته است، موضوع تحویل شهر بر اساس برنامه زمانبندی را به طور جدی دنبال نموده و از سوی دیگر نیز محسن وطن‌خواهی مدیر عامل شرکت عمران شهر پرند هم بر اساس آنچه اعلام کرده از این رویکرد استقبال نموده است.

از سوی دیگر تحویل فاز ۳ در اولین گام و اجرای دقیق تفاهم‌نامه، می‌تواند نشانگر حسن نیت طرفین باشد، اتفاقی که اگر به درستی پیش رود، منشا توسعه و خدمات مطلوبی برای شهروندان شهر پرند خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران و شهردار پرند
مدیرعامل شرکت عمران و شهردار پرند
مدیرعامل شرکت عمران و شهردار پرند
مدیرعامل شرکت عمران و شهردار پرند

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا