نمایشگاه آثار خوشنویسی پرند با عنوان بهار خجسته افتتاح شد + تصاویر

در دومین روز از دهه مبارک فجر نمایشگاه آثار خوشنویسی هنرمندان پرندی با عنوان بهار خجسته و با حضور مسئولان شهرستان رباط کریم و پرند افتتاح شد.

به گزارش نبأپرس از پرند، به همت انجمن خوشنویسان رباط کریم و پرند و به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر نمایشگاه آثار خوشنویسی هنرمندان پرندی تحت عنوان ” بهار خجسته ” و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره میراث فرهنگی شهرستان رباط کریم افتتاح شد.

علیرضا نوروزی رئیس انجمن خوشنویسان شهرستان رباط کریم و پرند گفت: این نمایشگاه ، با تعداد بیش از ۷۰ اثر از مدرسان و هنرجویان انجمن خوشنویسان ( مبتدی تا ممتاز ) از تاریخ ۱۲ الی ۱۷ بهمن ماه سال جاری در فرهنگسرای ایمان پرند جهت بازدید عموم شهروندان شهر پرند به نمایش گذاشته شد.

وی افزود: آثار این نمایشگاه از ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه ، در کاروانسرای حاج کمال رباط کریم برای عموم شهروندان به نمایش در خواهد آمد .

نوروزی بیان کرد: علاقمندان به این هنر اصیل ایرانی ، اسلامی می‌توانند در زمان های مقرر ، به مکان های ذکر شده مراجعه نموده و از آثار این عزیزان بازدید به عمل آورند.

رئیس انجمن خوشنویسان رباط کریم گفت: این نمایشگاه با حضور مدرسان و هنرجویان ذیل برپا شده است که عبارتند از؛ مدرسان: علیرضا نوروزی، موسی کمالی ، علی آقجه لو، ابراهیم افشار، جعفر صبح زاهدی ، حسین محمدی و مرحوم استاد نهرین عضو سابق انجمن خوشنویسان شعبه رباط کریم هنرجویان: خانم فاطمه رضایی ، فریده عسگری ،مریم‌نوری ، مژگان مروی ، سعیده اسلامی ، معصومه بختیاری ، ندا قزوینه ، لیلی مکرمی ،خدیجه نوری ، الهه پهلوان پور ، آمنه امیراصلانی ، آقایان مهدی کامرانی ، علی مرآتی ، هادی حاجی زاده و پرویز نجاتی می باشند.

گفتنی است در حاشیه این نمایشگاه آثاری هنری با حضور دوتن از مدرسان ابراهیم افشار و علی آقجه لو به صورت حضوری خطاطی و خوشنویسی می شود که در هنگام خروج از نمایشگاه به مسئولان، بازدیدکنندگان و مدعوین اهداء می گردد.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا