همزمان با گلبانگ تکبیر، آسمان ایران امشب نورباران می‌شود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همزمان با گلبانگ تکبیر، کران تا کران آسمان ایران نورباران می‌شود.

 

به گزارش نبأپرس در متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است: به شکرانۀ چهل و سه سال  اقتدار و افتخار، عزت و عظمت ملت بزرگ ایران اسلامی و به پاس مجاهدت‌های فجرآفرینان انقلاب اسلامی، همزمان با نوای روحانی، دل‌انگیز و روح‌بخش گلبانک تکبیر ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی، رأس ساعت ۲۱:۰۰ شامگاه ۲۱ بهمن؛ کران تا کران آسمان گلگون میهن عزیزمان نورباران  می‌شود.

اللّه اکبر، به چهل و سه سال وحدت و انسجام ملی، الله اکبـر، به چهل و سه سال  جهاد و مقاومت ، ایثار و شهادت

الله اکبـر، به چهل و سه سال عزت و سربلندی  در سایه سار اندیشه های ناب قرآن کریم و ائمۀ معصومین «علیهم السلام »

الله اکبـر، به چهل و سه سال مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر؛ الله اکبـر، به چهل و سه سال فتح قله های رفیع عزت و شرافت؛ الله اکبـر، به چهل و سه سال  استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی؛ الله اکبــری، به بلندای تاریخ  پر افتخار انقلاب اسلامی؛  الله اکبــری، به بلندای راست قامتان جاودانۀ تاریخ

و الله اکبــری، به بلندای تاریخ چهل و سه ساله غیرت دینی و عقلانیت ملی.

ملت بزرگ و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی همزمان با نورباران آسمان ایران زمین ، با مدد از دَم قدسیایی شهدا و امام شهدا ، با فـریـادهـای کـوبنـدۀ ‘الله‌اکبــر’  خود به یاد تکبیرهای بهمن خونین ۵۷ ، صدای انقلاب خود را باردیگر به گوش جهانیان رسانده و در حمایت از ملت‌های مسلمان و ستم‌دیده جهان، بر اندام استکبار جهانی لرزه  خواهد انداخت.

طنین گلبانک تکبیر در آسمان سراسر کشور

ایران اسلامی در شب پیروزی انقلاب اسلامی به یکباره می‌خروشد و از اقیانوس بیکران ملت به پا خواسته و مصمم ایران ندای الله اکبر را که تجلی بخش  وحدت کلمه امت سربلند ایران اسلامی است را سر می‌دهد.  ” الله اکبری” که از اعمال وجود یکایک ملت مسلمان و سلحشور ایران اسلامی به پا خواست و تمامی کاخ‌های ظلم ستمشاهی را ویران نمود.

ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی  می‌خروشند و فریاد رسای تکبیر خود را از مأذنه‌ها و گل دسته‌های مساجد، پشت بام و تراس و پنجره های منازل و اماکن، تکایا و حسینیه‌ها و در خیابان‌ها و کوچه‌های شهرها و روستاهای سراسر کشور به گوش جهانیان می‌رساند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ملت بزرگوار و سربلند ایران اسلامی می‌خواهد تا بار دیگر در آستانۀ چهل و سومین سالگرد پیروزی افتخارآفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی بانگ الله اکبر سر داده  و انسجام خود را با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی«رحمت الله علیه » و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب حضرت ایت الله العظمی امام خامنه‌ای «مدظله العالی» به اثبات برسانند و در راستای اطاعت از فرانسه رهبری و حفاظت از دستاوردهای سترگ انقلاب اسلامی لحظه ای از ما ننشستند.


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا