واگذاری فاز ۳ شهر پرند به شهرداری

طبق تفاهم نامه فی مابین شرکت عمران شهر جدید پرند و شهرداری مدیریت فاز ۳ شهر پرند به شهرداری واگذار شد.

به گزارش نبأپرس از پرند؛ تفاهم نامه واگذاری مدیریت فاز ۳ شهر پرند به شهرداری، امروز سیزدهم دی ماه به طور رسمی و پس از برگزاری جلساتِ هماهنگی و نهایی با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران پرند،شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر وارد مرحله اجرایی شد.

حمیدرضا اله یاری در خصوص اجرای این تفاهم نامه بیان داشت: امکان ارائه خدمات رسانی و اقدامات توسعه محور به ساکنان سایر فاز های شهر پرند، یکی از مهمترین دغدغه ها و اهداف مدیریت شهری پرند است و ما بر این باور هستیم که توسعه، آبادانی و خدمات رسانی باید به طور متوازن و عدالت محور در کلیه مناطق شهر پرند اجرا شود.

شهردار پرند در ادامه افزود: بر همین اساس، طی سه ماه اخیر مذاکرات تخصصی و فشرده ای با مدیران شرکت عمران داشته ایم که نتیجه آن، انعقاد تفاهم نامه تحویل فاز ۳ در ۱۱ بند است.

اله یاری ضمن قدردانی از اعضای شورای اسلامی شهر، اظهار داشت: این تفاهم نامه با حمایت و پیگیری های مستمر اعضای شورای اسلامی شهر رقم خورد و رویکرد شهرداری و شورای پرند یک رویکرد جامع و توسعه محور نسبت به کل شهر است.

شهردار پرند در ادامه تصریح کرد: طی این تفاهم نامه شرکت عمران متعهد می شود از این پس هیچگونه پروانه ساخت صادر نکند و کلیه مجوز های این شرکت در پروژه های اقدام ملی و طرح جهش ملی مسکن از درجه اعتبار ساقط و پروانه های ساختمانی طبق قانون فقط از طریق شهرداری صادر گردد.

وی واگذاری مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی در فاز ۶ به شهرداری و همکاری شرکت عمران برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی را از دیگر بندهای این تفاهم نامه عنوان کرد و گفت: شرکت عمران همچنین متعهد شده نسبت به احداث و تکمیل معابر فاز ۳، راه سازی، امور زیرساختی و تکمیل معابر پروژه شیده، اقدام نماید و همچنین شهرداری  امور خدماتی در این فاز را به انجام برساند.

اله یاری خاطر نشان کرد: برنامه مدیریت شهری بر ارائه خدمات مطلوب، رفاه شهروندان و ارتقای سطح کیفی زیستِ شهری در فاز ۳ و کلیه فازهای شهر است و از همین رو قطعا اقدامات شهرداری دامنه گستره ای از جمله اجرای پروژه های عمرانی-خدماتی جهت تحقق این مطالبه مهم را شامل می شود.

شهردار پرند همچنین از همکاری محسن وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران پرند و اعضای هیات مدیره این شرکت قدردانی کرد و گفت: مدیریت یکپارچه شهری یکی از خواسته های به حق مردم است و این قفل باید با همکاری و تعامل باز می شد.

اله یاری در پایان خاطر نشان کرد: تفاهم نامه واگذاری فاز ۳ و اجرای دقیق آن، می تواند سرآغاز خوبی برای تحویل سایر فازها به شهرداری باشد و مدیریت شهری پرند این آمادگی را دارد با اجرای تعهدات شرکت عمران پرند، سایر فاز های شهر را بر اساس برنامه مشخص و زمانبندی شده تحویل گیرد تا همه مردم پرند از اقدامات خدماتی و عمرانی شهرداری بهره مند شوند.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 4 =

دکمه بازگشت به بالا