پیام تقدیر رئیس شورای شهر پرند از مواضع مطالبه گری مسئولین شهر

رئیس شورای اسلامی شهر پرند طی پیامی از مواضع مطالبه گری مسئولین شهر تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش نبأپرس از پرند، حسین کسمرادی چگینی رئیس شورای اسلامی شهر پرند طی پیامی به شرح زیر از مواضع مطالبه گری مسئولین شهر تقدیر و تشکر کرد.

و الْباقِیاتُ الصَّالِحاتُ خَیْرٌ عِنْدَ رَبِّکَ ثَواباً وَ خَیْرٌ مَرَدًّا
ونیکى‌هاى ماندگار، ثوابش نزد پروردگارت بهتر و خوش فرجام‌تر است

دیده ی بیدار و امیدوار مردم پرند به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت ، ضمن انجام وظیفه ، درصدد تحقق پاسخگویی به مطالبات مردمی، مجدانه تلاش می ورزند.

حسین کسمرادی چگینی رئیس شورای اسلامی شهر پرند طی پیامی از همدلی و پیگیری مستمر و دلسوزانه مسوولین شهر و یکصدا شدن آنان با مردم جهت مطالبات و مشکلات اساسی آنان مثل همیشه ، بویژه در رابطه با استقلال شهر پرند و پیگیری برای استقرار ادارات دولتی، قدردانی و تقدیر و تشکر کرده است.

در این پیام آمده است :

دعوت از وزیر کشور توسط نماینده انقلابی مجلس در صحن علنی اخیر مجلس ، جهت حضور و بازدید میدانی از شهر بزرگ پرند و هم چنین طی نشست شب گذشته مسئولین شهر با سردار وحیدی وزیر کشور که با حضور حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه انقلابی و جهادی شهرمان ، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده ولایی و انقلابی مردم شریف منطقه در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ افشین ارشدی فرمانده سپاه حیدر کرار(ع) پرند ، رحیم علیش پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم و سردار حبیبی مشاور نماینده مجلس برگزار شد، این نشست را مایه خرسندی مردم شهر دانسته و آورده است: امیدوارم در سایه همدلی مردم و مسئولین مشکلات رفع و روزهای پربار و خیر و برکتی را در شهر پرند و در جوار دولت انقلابی شاهد باشیم .

همچنین در پایان این پیام از مواضع انقلابی و فساد ستیزانه و گام اهای استوار و مطمئن حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه شهر پرند در نماز عبادی سیاسی جمعه شهر حمایت و قدر دانی شده است.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا