پیکر مطهر شهید مدافع امنیت «امین سعیدی» با تشییع باشکوه در گلزار شهدای رباط‌کریم آرام ‌گرفت‌ + فیلم و عکس

آیین وداع باشهید مدافع امنیت ستوان سوم امین سعیدی با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولین فرماندهان نیروی انتظامی و همرزمان آن شهید در رباط‌کریم برگزار شد.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، صبح امروز آیین وداع با شهید مدافع امنیت با حضور گسترده مردم، مسئولین ادارات، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و همرزمان شهید در شهرستان رباط‌کریم برگزار شد.

امروز در پی شهادت ستوان سوم امین سعیدی از پرسنل خدوم و جان برکف نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر و جمعی کلانتری احمد آباد مستوفی، مهدی شریفیان نماینده مردم اسلامشهر، ری ،تهران، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی،امام جمعه شهرستان رباط‌کریم، فرمانده سپاه، فرمانده انتظامی، فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان های رباط‌کریم و اسلامشهر، رئیس شورای اسلامی و شهردار رباط‌کریم و اسلامشهر با صدور اطلاعیه های جداگانه ای شهادت شهید مدافع امنیت شهرستان رباط‌کریم را تسلیت گفته و خواستار اقدامات قاطعانه و برخورد شدید با عوامل ایجاد این حادثه توسط مقامات انتظامی و دستگاه قضا شدند.

در عملیات دستگیری و برخورد با افراد شرور و قاچاقچیان موادمخدر و سوداگران مرگ در تاریخ 7 آذرماه جاری، ستوان سوم امین سعیدی در احمدآباد مستوفی با اصابت گلوله از سوی قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل شده و به خیل شهدای مبارزه با سوداگران مرگ پیوست.

سردار ظهیری: کشور مدیون شهیدان است

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: شهیدان با اقتدار از امنیت کشور دفاع می‌کنند و ما مدیون خون پاک شهیدان هستیم.

سردار کیوان ظهیری روز سه شنبه در حاشیه آیین تشییع پیکر شهید “امین سعیدی” اظهار داشت: افتخار باید کرد به این شهید که به دل قاچاقچیان می زند برای اینکه امنیت را برای مردم عزیز فراهم کند.

وی با تاکید بر اینکه این افتخاری است برای ما، افزود: ما راه این شهید را ادامه می دهیم و آرامش کشور را مدیون تک تک این شهدا هستیم.

سردار ظهیری اضافه کرد: ما ذره ای از خاک کشور عزیزمان ایران را به کشورهای بیگانه نخواهیم داد و این لباس سبز را برای دفاع از خاک کشورمان به تن کردیم.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با کسانی که مخل نظم و امنیت هستند و افرادی که تلاش دارند جوانان کشورمان را با فروش و قاچاق مواد مخدر گرفتار کنند، مبارزه خواهیم کرد و برخورد شدیدی با مخلان نظم و امنیت و شروران خواهیم داشت و کسی که اقدام به شهادت امین سعیدی کرده در رصد پلیس است و دستگیر و مجازات می شود.

به گزارش نبأپرس، استوار دوم “امین سعیدی” یکشنبه شب در عملیات دستگیری افراد شرور و قاچاقچیان مواد مخدر در منطقه احمدآباد مستوفی به ضرب گلوله اشرار به مقام رفیع شهادت نائل شد.

 

امام جمعه شهرستان رباط کریم؛ نظم و امنیت بالای امروز کشور مدیون ایثار و فداکاری پرسنل جان برکف نیروی انتظامی است

امام جمعه رباط کریم نیز در این آیین گفت: امنیت زمینه ساز و بستر مناسب برای انواع فعالیت های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به وجود می آورد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی افزود: امنیت از معقولات حساس و مهمی است که حتی از نان شب هم واجب تر است؛ از این رو اولین وظیفه حاکمیت ایجاد، استقرار و حفظ امنیت است تا شهروندان بتوانند در آسایش به زندگی روزمره خود ادامه بدهند.

وی اظهار داشت: در ایران اسلامی سبز پوشان مجاهد ناجا، پاسداران امنیت اجتماعی، جان، مال و ناموس ملت هستند.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی ادامه داد: کمتر روزی را سراغ داریم که تعدادی از جان بر کفان نیروی انتظامی در گوشه گوشه ایران، در مقابله با عوامل ناامنی، شرارت، سوداگران مرگ و قاچاقچیان به فیض شهادت نائل نیامده باشند.

وی گفت: ملت ایران قدر ایثار و فدارکاری نیروهای مسلح، حافظان امنیت مرزها و حافظان امنیت اجتماعی داخل کشور را می داند.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه شهرستان رباط‌کریم در این مراسم اظهار داشت ؛ نظم و امنیت بالای امروز کشور مدیون ایثار و فداکاری پرسنل جان برکف نیروی انتظامی است.

وی افزود: در بسیاری از موارد پاسداران امنیت از جان خود می گذرند تا امنیت و آسایش رابرای مردم به ارمغان بیاورند، مردم قدردان مجاهدت و فداکاری فرماندهان و پرسنل خدوم ناجا هستند و دلیل آن استقبال گسترده امروز مردم رباط‌کریم از شهید مدافع امنیت است‌ .

پیکر مطهر شهید سعیدی پس از اقامه نماز بر پیکر شهید امین سعیدی توسط امام جمعه و بدرقه و تشییع در محل زادگاهش در شهرستان رباط‌کریم و در گلزار شهدای امامزاده عمادالدین (ع) این شهر در آرامگاه ابدی تدفین و آرام گرفت.

 

تصاویر تشییع پیکر شهید امین سعیدی در رباط‌کریم

فیلم تشییع پیکر شهید امین سعیدی در رباط‌کریم

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا