یک شبکه ضدانقلاب در رباط‌کریم منهدم شد

دادستان شهرستان رباط‌کریم گفت: به همت اطلاعات سپاه حیدر کرار(ع) پرند ، سرشبکه و تعدادی از عوامل مرتبط با شبکه ضدانقلاب در شهرستان رباط‌کریم شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم، رحیم علیش‌پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم اظهار کرد: در هفته گذشته به همت اطلاعات سپاه حیدر کرار (ع) پرند ، سرشبکه و تعدادی از عوامل مرتبط با یک شبکه انحرافی و ضدانقلاب که با جریان نفاق و ضد انقلاب خارج از کشور ارتباط مستقیم داشته‌اند، در رباط‌کریم شناسایی شدند.

وی افزود: این گروه قصد خرابکاری در منطقه را داشته که با صدور دستور قضایی ،خطاب به سربازان ولایت و گمنام اطلاعات سپاه حیدر کرار (ع) پرند، عوامل دخیل و فعال در شبکه بازداشت و منهدم شد و افراد دستگیر شده ضمن تفهیم اتهام قانونی و صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم افزود: تحقیقات در مورد پرونده و تکمیل آن و به علاوه شناسایی مرتبطین دیگر این جریان انحرافی در جریان است.

علیش‌پور در پایان تاکید کرد: آرامش جامعه اسلامی و امنیت روحی و روانی مردم خداجوی ما ، خط قرمز ما است و اجازه نخواهیم داد ضد انقلاب و بدخواهان و منافقین و خائنین به نظام و میهن اسلامی این آرامش را به هم بزنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب: https://nabaapress.ir/?p=1471

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

لینک کوتاه مطلب: https://nabaapress.ir/?p=1471 دکمه بازگشت به بالا