آغاز ثبت نام کارت سوخت المثنی از امروز

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از آغاز ثبت نام کارت‌ سوخت المثنی از امروز خبر داد و گفت: ثبت نام برای کارت سوخت المثنی که بعد از حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت قطع شده بود، از امروز از سرگرفته شد.

 

به گزارش نبأپرس  مسعود رضایی در یک ارتباط زنده.تلویزیونی اظهار داشت: پیرو جلساتی که ما با همکارانمان در.پلیس راهور ناجا برای طراحی برنامه  ارائه کارت المثنی سوخت در دفاتر.پلیس +۱۰ داشتیم، بازبینی‌ها انجام شد و ظرف روز جاری.تست‌های مربوط به آن انجام شد.

وی ادامه داد: از فردا هم‌وطنانی که کارت‌های خودرو خود.را مفقود کرده‌اند، با مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰ می‌توانند درخواست خود برای دریافت کارت.سوخت المثنی را ثبت کنند.

رضایی در مورد درخواست کارت سوخت المثنی برای صاحبان موتور سیکلت ها، گفت: در فاز اول ناوگان نفت و گاز سوز و سپس خودروهای عمومی بنزین سوز مثل تاکسی‌ها و وانت بارها اولویت بیشتری داشت، اما برای صاحبان موتور سیکلت ها، با توجه به اینکه هنوز تست‌های برنامه مربوط به آن انجام نشده لذا هفته آینده ثبت درخواست انجام می‌شود.

مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: با توجه به اینکه تست‌های برنامه مربوط به ثبت درخواست‌ها به خوبی انجام شده فکر نمیکنم در روند ثبت نام‌ها مشکلی پیش بیاید، اما در صورت پیش آمدن هر مشکلی هم وطنان می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ مربوط به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تماس بگیرند.

 


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا