امام جمعه شهرستان رباط کریم : ایران خواهان مذاکره ای منجر به رفع تحریم های ظالمانه است

امام جمعه شهرستان رباط کریم گفت: جمهوری اسلامی به دنبال مذاکره ای است که نتیجه داشته باشد و به رفع تحریم های ظالمانه منجر شود و ما امروز با غنی سازی ۶۰ % اورانیوم دست برتر را در مذاکرات وین خواهیم داشت.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم ،حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط کریم در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت خود و دیگران به رعایت تقوای الهی و عمل به آن و ضمن گرامیداشت مناسبات هفته اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به دنبال مذاکره ای است که نتیجه داشته باشد و به رفع تحریم های ظالمانه منجر شود و ما امروز با غنی سازی ۶۰ % اورانیوم دست برتر را در مذاکرات وین خواهیم داشت. و تقویت نگاه به شرق،غرب را مجبور به کوتاه آمدن خواهد کرد.

وی با اشاره به فضائل و کمالات امام حسن عسگری (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) افزود: یکی از ویژگی های حضرت معصومه(س) ورود زیارت نامه ای از سوی حضرات معصومین(ع) درباره ایشان است که پس از حضرت زهرا(س) او تنها بانوی بزرگواری است که زیارت مأثور دارد.

امام جمعه رباط کریم بیان کرد: در بحث کتاب و کتابخوانی و فرهنگ مطالعه متأسفانه وضعیت ما مطلوب و رضایت بخش نیست و سرانه فضای مطالعه در کشور با استاندارد جهانی خیلی فاصله دارد .

حجت الاسلام ترابی در همین راستا عنوان کرد: امروز ما نسبت به گذشته با نزول سطح مطالعه در بین مردم بخصوص جوانان و نوجوانان مواجه هستیم. آمار مقایسه ای میزان مطالعه در ایران و سایر کشور ها آماری متأثر کننده است.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =

دکمه بازگشت به بالا