امام جمعه شهرستان رباط کریم : یوم الله ۹ دی روز نمایش بصیرت و آگاهی و دشمن شناسی و وحدت و اتحاد ملت ایران حول محور ولایت است

امام جمعه شهرستان رباط کریم گفت: یوم الله ۹ دی روز نمایش بصیرت و آگاهی و دشمن شناسی و وحدت و اتحاد ملت ایران حول محور ولایت است.

به گزارش نبأپرس از رباط کریم، حجت الاسلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط‌کریم ضمن گرامیداشت مناسبت های هفته آتی اظهار کرد: امروز برخی دولت های حاکم بر کشور های مسیحی در جنگ افروزی و جنایت ، روی ظالمان و خونخواران بزرگ تاریخ را سفید کرده و در قالب مسیحیت صهیونیسم بر علیه بشریت جنایت می کنند و با این حال خود را پیرو حضرت مسیح نیز می دانند .

وی افزود: امروز شرایط دشواری که در منطقه غرب آسیا ، در فلسطین اشغالی ، سوریه ، عراق ، افغانستان ، یمن و جاهای دیگر می بینیم نتیجه خوی استکباری و سلطه طلبی کسانی است که خود را پیرو حضرت مسیح می دانند .

حجت الاسلام ترابی بیان کرد: وقایع پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری در سال ۸۸ جنگ احزابی بود که کلّیت نظام دینی و اصل مترقی ولایت فقیه را هدف گرفته بود.

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم خاطر نشان کرد: دشمنان و ایادی داخلی آنها تصور نمی کردند که ملت بزرگ وبصیر ایران در اندک مدتی سره را از نا سره بشناسند و انقلاب بصیرت بر پا کنند و ثابت کنند که با گذشت بیش از ربع قرن همچنان تا پای جان به انقلاب ، نظام و میهن وفا دارند و تبعیت از ولایت دارند .

وی در ادامه عنوان کرد: یوم الله ۹ دی روز نمایش بصیرت و آگاهی و دشمن شناسی و وحدت و اتحاد ملت ایران حول محور ولایت است .

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم تصریح کرد: امروز نه آمریکا و نه اسرائیل و نه هیچ کشوری قادر به حمله به ایران نیست و اساساً چنین چیز در راهبرد های آنها وجود ندارد.

حجت الاسلام ترابی یادآور شد: دشمنان در دوران دفاع مقدس ، ملت مومن و انقلابی ما را در عرصه نظامی آزموده اند و نتیجه ای جز شکست و رسوایی خود ندیده اند . آنها در این عرصه بارها و بارها از ملت ایران سیلی خورده و شکست را پذیرا شده اند .

وی گفت: ملت ایران و فرزندان شجاعش در نیرو های مسلح در صورت حماقت دشمن درسی فراموش نشدنی و پشیمان کننده به آنها خواهند داد.

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم در پایان تاکید کرد: آمریکایی ها و صهیونیست ها می دانند که در صورت حماقت تل آویو و حیفا با خاک یکسان خواهد شد و نابودی اسرائیل جلو خواهد افتاد.

انتهای پیام/

 


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا