خروج قطار متروی خط کرج – تهران از ریل/22 نفر مصدوم شدند

ساعتی قبل مترو خط کرج – تهران از ریل خارج شد.

به گزارش نبأپرس؛ دقایقی قبل مترو خط کرج – تهران از ریل خارج شد. مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور درباره این حادثه گفت: 10 نفر از مسافرین مترو آسیب دیده‌اند، یکی از مصدومین بدحال است، 15 آمبولانس در محل مستقر هستند، اورژانس هوایی آماده باش است.

ساعت 7:05 امروز قطار خط 5 متروی تهران_کرج در ایستگاه چیتگر دچار حادثه و از ریل خارج شد.

در حالی که در ابتدای وقوع حادثه، تعداد مصدومان 10 نفر اعلام شده بود، دقایقی پیش سخنگوی اورژانس اعلام کرد 22 نفر تاکنون در این حادثه مصدوم شده‌اند که حال یکی از آنها نامناسب اعلام شد.

سید جلال ملکی؛ سخنگوی آتش‌نشانی تهران نیز درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت 7:08 صبح امروز حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه مترو چیتگر به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند و به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند دو دستگاه قطار با همدیگر برخورد کرده‌اند.

وی تصریح کرد: تعدادی از مسافران خودشان از قطار پیاده شده بودند اما تعدادی نیز به دلیل کیپ یا تخریب شدن برخی از درها، قادر به خروج نبودند که آتش‌نشانان به کمک آنها رفته و حدود 18 نفر از از واگنها خارج کردند.

ملکی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه هیچ شعله‌وری و آتش‌سوزی در پی نداشت، افزود: تمام مصدومان این حادثه تحویل عوامل اورژانس شدند

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، علت این حادثه توسط کارشناسان و متخصصان شرکت بهره‌برداری مترو اعلام خواهد شد.

خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

انتهای پیام/


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا