راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سراسر کشور برگزار می شود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از ملت بزرگ ایران برای حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن دعوت کرد.

 

به گزارش نبأپرس متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

بســم الله الـرحـمن الـرحیـم

بهمن، ماه دلدادگی عاشقانی است که با عشق به کلام و پیام معمار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی « رحمت الله علیه »  خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تکبیر و شهادت » را در همه جای این میهن معنا بخشیدند.

دهۀ فجر ، کلید گشایندۀ درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود که «استقلال، آزادی ، جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد. پیروزی انقلاب اسلامی ، فجری بود که افق‌های پیشرفت و امید را  پیش روی ملت مبارز و قهرمان ایران روشن ساخت و پرده‌های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد.

در چهل و سـومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سرفرازتر از همیشه با شعار محوری «جشــن ملـــی ۱۴۰۰»  شاهد درخشش خورشید انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی  و  انقلابی مردمی  بوده که در پگاه روشن ۲۲ بهمن مطلع غزل زیبای پیروزی ملتی آزاده و حق‌ طلب شد.

 مراسم  یوم الله ۲۲ بهمن در سراسر کشور در بیش از ۱۵۰۰ شهر و بیش از ۳۰۰۰۰ روستا به صورت همزمان رأس ساعت ۰۹:۳۰ صبح ( روز جمعه ۲۲ بهمن )  با رعایت تمامی دستور العمل ها و نکات بهداشتی برگزار خواهد شد.

این مراسم در شهرهای با وضعیت قرمز کرونایی به صورت موتوری ـ خودرویی خانوادگی و در سایر شهر ها با حضور پرشور مردم بصیر و انقلابی ایران از مسیرهای اعلامی ،  برگزار می شود.

مراسم  ۲۲ بهمن در تهران به صورت موتوری ـ خودرویی خانوادگی ، رأس ساعت ۰۹:۳۰ صبح از مسیرهای ۱۲ گانۀ اعلامی آغاز ، و به سمت میدان بزرگ آزادی خواهد بود.

 مراسم ۲۲ بهمن در میدان آزادی با اجرای برنامه های ویژه،  ساعت ۱۱:۰۰ صبح به اتمام رسیده و در ادامه، مراسم  آیت الله دکتر رئیسی، رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران، به‌عنوان سخنران مراسم ۲۲ بهمن تهران، در مصلی  امام خمینی  (ره) ساعت۱۱:۳۰ دقیقه،  سخنرانی خواهند کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ضمن تبریک فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن از ملـت بـزرگ و آگـاه ایـران اسـلامی و تـمامی گـروه‌ها، احـزاب و تشـکل‌های وفـادار به آرمـان‌های انـقلاب اسـلامی دعـوت مـی کند تا بار دیگر با حضـور حماسـی، انـقلابــی و آمیختـه با بـصیـرت خود در صـحنۀ آوردگاه مراسم یـوم‌الله ۲۲ بهمـن و رزمایش اقتدار و افتخار «شـکـوه وحــدت و هـمبسـتگـی حضـور ملـی، عـزت و عظـمـت» خویش را به نمایش گذاشته و با آرمان‌های بلنـد بنیانگذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضـرت امام خـمـینی «رحمت لله علیه»، شهدای گرانقدر و مقـام معظـم رهبـری حضرت امام خامنه‌ای «مدظله‌العالی»  تـجـدیـد بیـعت کنند.


لینک خبر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =

دکمه بازگشت به بالا